Zmadhues Zëri DY29

Zmadhues Zëri DY29

SPECIFIKAT 

Materiali kryesor: ABS /
Ekran silikoni :
Versioni LED Bluetooth :
Ndihmë Bluetooth 4.1 ft./usb: Më i madhi është
Bateri 32g : Bateri e rimbushshme 4000mah

Dimensionet : 3.9 x 2.9 x 5.3 in

20.65

SKU: 023382 Category:
Support
  • Description

Description

PËRSHKRIMI I PRODUKTIT

  • Speakers Altoparlantë Bluetooth + Prekni Llambën LED të shtratit + Alarmin me zile + MP3 player Të gjitha në një! E ndërtuar në 4000mAh litium me kapacitet të madh të rimbushshëm, 10 – 15 orë kohë pune, përdoreni  në çdo kohë dhe kudo. Multi-funksion: Mbështetje ekran LED kohë, mund të vendosni model alarmi dhe gjumi. Ndërsa kryetari i integruar i mikrofonit dhe mikrofoni, duke iu përgjigjur thirrjeve hyrëse lehtësisht (pa duar). Mund të përdoret si MP3 Player me hyrje USB dhe micro TF / SD Card (mp3, wma, formatet flac).
  • Speakers Altoparlantë Bluetooth: Altoparlant pa tel Bluetooth 4.1 me cilësi të përsosur tingull. lidheni lehtësisht me çdo telefon ose pajisje Bluetooth të aktivizuar Bluetooth në 33Ft (iphone, iPad, iPod, HTC, Samsung, Tableta, Echo dot
Translate »