HP

HP

HP, Inc. engages in the provision of personal computing and other access devices, imaging and printing products, and related technologies, solutions, and services.HP, Inc. engages in the provision of personal computing and other access devices, imaging and printing products, and related technologies, solutions, and services.

0.0
1950
(Përfshirë TVSH)
+
Dalje tingulli me cilësi të lartë Këta altoparlantë 2.0 kanë përmasa të vogla, por ofrojnë dalje mbresëlënëse të zërit. Pavarësisht dizajnit të tyre kompakt, ato japin tingull të lartë dhe të pastër kristal. Këta altoparlantë udhëtimi prodhojnë bas të ulët dhe të thellë që është...
0.0
2900
(Përfshirë TVSH)
+
Përmasat e produktit 185 x 200 x 95 mm Pesha e produktit rreth 345 +/- 5g Gama e frekuencës 20Hz – 20KHz
0.0
2990
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
1600
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
1350
(Përfshirë TVSH)
+
Miu i rregullueshëm me 4 nivele 800-2400DPI Minjtë e lojërave të programueshëm me 7 butona Klikimi i heshtur, Shmangni shqetësimin e të tjerëve ndërsa luani lojëra Dritë frymëmarrjeje me 4 ngjyra për DPI me 4 nivele
0.0
1900
(Përfshirë TVSH)
+
Komoditet dhe zë i mrekullueshëm Me zë të lartë dhe të qartë Me një mikrofon të lëvizshëm bum me ndjeshmëri të lartë Ka kontrollues inline me shumë funksione që përmban kontrollin kryesor të volumit, heshtjen e mikrofonit dhe një buton me shumë funksione për pajisjet mbështetëse
0.0
2900
(Përfshirë TVSH)
+
Model i hollë dhe i thjeshtë me pamje biznesi! Teknologjia e kursimit të energjisë pa tela 2.4G | Plug and Play Modë dhe i hollë 2.4G wireless 2.4G Inteligjente e kursimit të energjisë
0.0
2300
(Përfshirë TVSH)
+
Tastierë dhe maus elegant me dizajn ultra të hollë, membranë e mbyllur për mbrojtje të përgjithshme, përfundim metalik me furçë, kontrolle të avancuara. Lloji i baterisë: AAA. Madhësia: Standard
0.0
1750
(Përfshirë TVSH)
+
Dizajn elegant dhe minimalist; Dizajni i papërshkueshëm nga uji  mbron tastierën, cilësi e lartë e ndërprerësit të membranës; Tastierë me dizajn ergonomik, jetëgjatësi e çelësit deri në  8 milionë klikime  ; Kontrolloni lojën tuaj, kaloni në çast midis dy...
0.0
1800
(Përfshirë TVSH)
+
Dizajn elegant dhe minimalist. Tastierë me injeksion të dyfishtë me qëndrueshmëri të lartë, shkronjat nuk zbehen kurrë. Tastierë e trashë me çelësa reagues. Drita speciale LED thekson pamjen dhe funksionalitetin e saj elegant. Dizajni i humanizimit të tasteve Fn ofron një seri...
0.0
1050
(Përfshirë TVSH)
+
Klikim i heshtur - Shmangni shqetësimin e të tjerëve Përputhshmëri e gjerë, Mbështetje Win 7/8/10/Android 3.0/MAC OS 10.X/Chrome Funksioni i zgjuar automatik i gjumit -- Jetë më e gjatë e baterisë
0.0
2300
(Përfshirë TVSH)
+
Kontrolloni lojën tuaj  : Kaloni menjëherë midis gjashtë cilësimeve të ndjeshmërisë DPI Performanca optimale:   Motori optik i nivelit të lartë shton shënjestrimin e saktë Lojë pa rrëshqitje gjatë gjithë ditës  : Sipërfaqja e veshur me gomë e miut siguron një kontroll të...
0.0
59000
(Përfshirë TVSH)
+
Intel Core i3-1315U(up to 4.5GHz, 10MB),  23.8” (1920x1080) FHD IPS AG,  8GB(1x8GB) DDR4 3200,  512GB SSD NVMe,  Intel UHD Graphics,  Wi-Fi6, BT5.0, KB Wired+ Mouse, FreeDos,
0.0
70900
(Përfshirë TVSH)
+
Intel Core i5-1235U ( up to 4.4 GHz, 12MB, 10C, 12th),  23.8"FHD (1920 x 1080)AG 250nits nontouch,  8GB(1x8GB) RAM DDR4-3200 MHz,  512GB PCIe NVMe SSD, Intel UHD Graphics,  FreeDOS, KB+Mouse.
0.0
21500
(Përfshirë TVSH)
+
Lidhshmëria, standarde: 1 USB 2.0 me shpejtësi të lartë (pajisje); 1 Wi-Fi 802.11b/g/n; 1 Wi-Fi Direct Aftësia e printimit në celular: aplikacioni HP Smart; Apple AirPrint; Shërbimi i Printimit Mopria; Shtojca HP Print Service (printim Android);  Printim i drejtpërdrejtë...
0.0
21500
(Përfshirë TVSH)
+
Printoni, skanoni dhe kopjoni, WiFi Shpejtësia e printimit deri në 12 ppm (e zezë) dhe 5 ppm (me ngjyra) Aftësia e printimit në celular: aplikacioni HP Smart; Apple AirPrint; Shërbimi i Printimit Mopria; Shtojca HP Print Service (printim Android); Printim i drejtpërdrejtë Wi-Fi...
0.0
1800
(Përfshirë TVSH)
+
Kliko në çast midis cilësimeve të ndjeshmërisë me 6 DPI për shënjestrim më të saktë Butoni vlerësohet deri në 5 milionë klikime Shpejtësia e paracaktuar e votimit 500 Hz Një dizajn ergonomik i optimizuar për rehati gjatë lojës gjatë gjithë ditës në secilën dorë
0.0
590
(Përfshirë TVSH)
+
Motori optik i nivelit të lartë për pozicionim të saktë. DPI me 6 shpejtësi opsionale, shpejtësi e rregullueshme e lëvizjes së miut Jetëgjatësia e butonit deri në 5 milionë herë, Rregulloni saktësinë me një sensor të ri optik që rrit saktësinë në intervalin DPI prej 800-6400
0.0
650
(Përfshirë TVSH)
+
I hollë dhe shumë i lehtë për t'u përdorur Gjatësia e Kabllit: 1M Funksioni i zmadhimit dhe zvogëlimit. Sistemi i pajtueshëm: Windows XP/Win 8/ Win 7/ Win 8/Win 10 Mac. Dy butona dhe një rrotë lëvizëse. Lidhje inteligjente, nuk ka nevojë të kodoni, lidhni dhe luani. Shitja më e mirë e...
0.0
53000
(Përfshirë TVSH)
+
Intel Core i5-13500 (24M Cache, up to 4.80 GHz), 8GB(1x8GB) DDR4 3200MHz,  512GB PCIe NVMe M.2 SSD,  Integrated UHD Graphics,  Wi-Fi 6, BT 5.2, FreeDOS, 12 muaj garancion.
Show another 20 products
Çmimi

 – 

  • 5
  • 709
Color