Brandi
Color
Price
0.0
Në stok
1350
(Përfshirë TVSH)
+
Miu i rregullueshëm me 4 nivele 800-2400DPI Minjtë e lojërave të programueshëm me 7 butona Klikimi i heshtur, Shmangni shqetësimin e të tjerëve ndërsa luani lojëra Dritë frymëmarrjeje me 4 ngjyra për DPI me 4 nivele
0.0
Në stok
1050
(Përfshirë TVSH)
+
Klikim i heshtur - Shmangni shqetësimin e të tjerëve Përputhshmëri e gjerë, Mbështetje Win 7/8/10/Android 3.0/MAC OS 10.X/Chrome Funksioni i zgjuar automatik i gjumit -- Jetë më e gjatë e baterisë
0.0
Në stok
2300
(Përfshirë TVSH)
+
Kontrolloni lojën tuaj  : Kaloni menjëherë midis gjashtë cilësimeve të ndjeshmërisë DPI Performanca optimale:   Motori optik i nivelit të lartë shton shënjestrimin e saktë Lojë pa rrëshqitje gjatë gjithë ditës  : Sipërfaqja e veshur me gomë e miut siguron një kontroll të...
0.0
Në stok
1800
(Përfshirë TVSH)
+
Kliko në çast midis cilësimeve të ndjeshmërisë me 6 DPI për shënjestrim më të saktë Butoni vlerësohet deri në 5 milionë klikime Shpejtësia e paracaktuar e votimit 500 Hz Një dizajn ergonomik i optimizuar për rehati gjatë lojës gjatë gjithë ditës në secilën dorë
0.0
Në stok
590
(Përfshirë TVSH)
+
Motori optik i nivelit të lartë për pozicionim të saktë. DPI me 6 shpejtësi opsionale, shpejtësi e rregullueshme e lëvizjes së miut Jetëgjatësia e butonit deri në 5 milionë herë, Rregulloni saktësinë me një sensor të ri optik që rrit saktësinë në intervalin DPI prej 800-6400
0.0
Në stok
650
(Përfshirë TVSH)
+
I hollë dhe shumë i lehtë për t'u përdorur Gjatësia e Kabllit: 1M Funksioni i zmadhimit dhe zvogëlimit. Sistemi i pajtueshëm: Windows XP/Win 8/ Win 7/ Win 8/Win 10 Mac. Dy butona dhe një rrotë lëvizëse. Lidhje inteligjente, nuk ka nevojë të kodoni, lidhni dhe luani. Shitja më e mirë e...
0.0
Në stok
1150
(Përfshirë TVSH)
+
DPI 800/1200/1600/2400DPI, Motori optik i lojës, USB, shkalla e kthimit 250 Hz, drita e prapme me 4 ngjyra, llamba e frymëmarrjes, makro e personalizuar me një buton, i programueshëm me 7 butona, këmba e plotë metalike në shpinë, rehati ergonomike e ndjesisë së dorës
0.0
Në stok
1700
(Përfshirë TVSH)
+
Sensori optik IC A704 Rezolucioni maksimal 2400 DPI / Shpejtësia e Polimit 125 Hz 7 butona 4 Niveli 2400/1600/1200/800DPI Kabllo PVC, 1.5 metra e gjate, lidhje USB Mbështet sistemet Windows XP/7/8/10/Vista/Mac. Madhësia e produktit L117 x W77 x H39 mm. Pesha e produktit 119 gram
0.0
Në stok
1700
(Përfshirë TVSH)
+
Skena e funksionit: Lojë konkurruese Materiali: Material miqësor ndaj lëkurës Drejtimi i rrotave: Rrota rul me dy drejtime Rezolucioni më i lartë: 6400dpi
0.0
Në stok
950
(Përfshirë TVSH)
+
Miu optik i lojërave USB Sensori SPCP190, 4 butona, DPI i rregullueshëm në 4 nivele. Dritat RGB 6400/3200/1600/1000 DPI Lidhje USB 2.0, kabllo 1.8 metra e gjatë Mbështet më shumë se 20 milionë klikime. Madhësia 122(L)× 65(W) ×39(H) mm. Pesha e produktit 143 gram
0.0
Në stok
1450
(Përfshirë TVSH)
+
Lidhje e besueshme me valë 2,4 GHz deri në 10 m. Rezolucioni i rregullueshëm 1000/1500/2000 dpi Motori optik me precizion të lartë Jetëgjatësia e baterisë deri në 15 muaj Nano marrës USB Pesha: 58 g
Transport falas
0.0
Në stok
3900
(Përfshirë TVSH)
+
BLUETOOTH 4.0/3.0/WIRELESS 2.4G TRE LIDHJE Ndërrimi me shumë pajisje Fitoni shkurtoret multimediale të sistemit Tastierë me teh 4,9 mm MOTORI GJURME 1300DPI
0.0
Në stok
2900
(Përfshirë TVSH)
+
Dizajn ergonomik Butoni i rregullueshëm DPI në kohë reale Navigacion i saktë Sistemi LED me shumë ngjyra me 16 milionë ngjyra
Transport falas
0.0
Në stok
3200
(Përfshirë TVSH)
+
Maus origjinal Rapoo V20PRO me tel/pa tel PMW3325 16,8 milionë RGB Gaming Mouse 5000DPI 7 butona të programueshëm për lojtarët.
0.0
Në stok
2900
(Përfshirë TVSH)
+
Dizajn ergonomik Kujtesa në bord, ruaj dhe luaj Butoni i rregullueshëm DPI në kohë reale Navigacion i saktë Sistemi LED me shumë ngjyra me 16 milionë ngjyra
0.0
Në stok
1700
(Përfshirë TVSH)
+
I projektuar për përdorim të dyfishtë, miu optik i lojërave me 5 butona Rapoo V18 Ambidextrous parandalon tendosjen e panevojshme në dorën tuaj për të mundësuar kapje të rehatshme dhe përdorim të këndshëm edhe gjatë lojërave tuaja më të gjata.
0.0
On backorder
500
(Përfshirë TVSH)
+
Instalim i lehtë. Motori gjurmues me definicion të lartë 1600 DPI. Rrota e lëvizjes kundër rrëshqitjes. Funksioni i lëvizjes lart e poshtë lehtëson shumë punën tuaj të përditshme ose shfletimin në ueb. Modeli kundër rrëshqitjes në rrotën e rrotullimit siguron lëvizje të shpejtë, të lehtë dhe të...
0.0
Në stok
670
(Përfshirë TVSH)
+
Dizajn ergonomik Dizajni i dyfishtë Rezolucion të lartë Sensori 1600 DPI 3 butona duke përfshirë rrotën e lëvizjes 2D që nuk rrëshqet Nuk ka nevojë për drejtues ose konfigurim
0.0
Në stok
1050
(Përfshirë TVSH)
+
Lidhje e besueshme me wireless 2,4 GHz Sensori me rezolucion të lartë 1000 DPI Dizajn i rehatshëm i zgjatur I përshtatshëm për përdorim të dyfishtë Jetëgjatësia e baterisë deri në 12 muaj
0.0
Në stok
1900
(Përfshirë TVSH)
+
Transmetimi me wireless, sensorët optikë me performancë të lartë dhe produktet dixhitale janë testuar nga disa prej profesionistëve më të mirë në këtë fushë.
Show another 12 products
Filtrat e produktit
Brandi
Color
Price

 – 

  • 5
  • 39