Brendi
Çmimi
Color
0.0
2900
(Përfshirë TVSH)
+
Përmasat e produktit 185 x 200 x 95 mm Pesha e produktit rreth 345 +/- 5g Gama e frekuencës 20Hz – 20KHz
0.0
2990
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
1600
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
1900
(Përfshirë TVSH)
+
Komoditet dhe zë i mrekullueshëm Me zë të lartë dhe të qartë Me një mikrofon të lëvizshëm bum me ndjeshmëri të lartë Ka kontrollues inline me shumë funksione që përmban kontrollin kryesor të volumit, heshtjen e mikrofonit dhe një buton me shumë funksione për pajisjet mbështetëse
0.0
2600
(Përfshirë TVSH)
+
Altoparlanti 50 mm, efekti virtual i zërit 7.1 kanalesh, sjell përvojë të shkëlqyer muzikore dhe lojërash Me mikrofonin për anulimin e zhurmës ENC, këndi i mikrofonit mund të rregullohet lehtësisht Mbulesa veshësh miqësore me lëkurën dhe që thithin frymë, të buta dhe pa presion në vesh
0.0
1990
(Përfshirë TVSH)
+
Ndërfaqja standarde e audios USB: I zbatueshëm gjerësisht në pajisjet e ndërfaqes USB3.0/2.0, lidhni dhe luani. Një ndërfaqe mund të arrijë funksionet e dëgjimit dhe mikrofonit, të nevojshme për mësimet në internet.
0.0
2230
(Përfshirë TVSH)
+
Kapaciteti i baterisë: 300 mAh Bateria e integruar e kufjeve: 30 mAh Koha e bisedës: Rreth 3-4 orë (80% volum) Luaj muzikë: Rreth 4-5 orë (80% volum) Materiali: PC+ABS Sisteme të pajtueshme: OS / Android / Windows etj
0.0
1290
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli: BA22 Kapaciteti i baterisë së kutisë: 300 mAh Kapaciteti i baterisë së kufjeve: 30 mAh Lidhës: Bluetooth 5.1 Mikrofon i integruar Prekni Control Koha e gatishmërisë: 50 orë Gatishmëria e vazhdueshme: 20h Distanca efektive: 10 m Koha e punës: 6h Kohëzgjatja e thirrjes: 3 - 4 orë
0.0
1990
(Përfshirë TVSH)
+
Kufje lojrash me tinguj rrethues, ndriçim LED dhe cilësi të mirë të ndërtimit. punon ne pc, laptop dhe ps4 lidheni përmes 3.5 mm + USB
Transport falas
0.0
3990
+
Kufje Njësia e drejtuesit - Ø50 mm Impedanca - 22 Ω Ndjeshmëria - 110dB±3dB Përgjigja e frekuencës - 20Hz~20000Hz Mikrofoni Ndjeshmëria - 42dB±3dB Lloji - Gjithëdrejtues Gjatësia e kabllit - 2.1 m Lidhja - USB + 3.5 mm Ngjyra - E zezë
0.0
1990
(Përfshirë TVSH)
+
Ndertuar nga komponente te cilesise se larte dhe projektuar me fokus kryesor garantimin e tingullit cilesor gjate lojes dhe degjimit te muzikes. Sigurojne izolim total te zhurmave te jashtme dhe perqendrim maksimal tek aktiviteti dhe tingulli i krijuar gjate tij. Me frekuenca te perqendruara ne...
0.0
1800
(Përfshirë TVSH)
+
Lloji: Lloji i kufjeve me tel : kufje Burimi i daljes së kufjeve: PC Diametri i prizës: 3,5 mm Lloji i prizës: Kufje me tela USB Me mikrofon: po Parimi i zërit: dinamik Gama e përgjigjes së frekuencës: 20 (Hz) Ndjeshmëria: 110 ±3db (dB) Gjatësia e telit: 2,0M±5% (m) Diametri i bririt: 50 (~mm)...
ColorBlack
0.0
1800
(Përfshirë TVSH)
+
Kufje lojrash Ovleng GT97 USB+3.5″ me mikrofon të rrotullueshëm për konsolën e lojërave PS4, laptopë dhe pajisje celulare me fole stereo 3.5 mm E përputhshme me PS4
ColorBlack
0.0
1050
(Përfshirë TVSH)
+
Kufje 1. Njësia: diametri 40mm(1.57inç) 2. Impedanca: 32ohm+/-15% 3. Frekuenca: 20-20KHz 4. Ndjeshmëria: 108dB+/-2dB 5. Fuqia maksimale e hyrjes: 100mw 6.Plug 31mikrofon : Lloji: Kondensator 2. Njësia: diametri 9x7mm 3. Frekuenca: 50-1600Hz 4. Impedanca: 1.2K ohm 5. Ndjeshmëria: -58+/-2dB...
ColorBlack
0.0
900
(Përfshirë TVSH)
+
Kufje Njësia drejtuese - Ø40 mm Impedanca - 32Ω±15% Ndjeshmëria - 108dB±2dB Përgjigja e frekuencës - 20Hz~20000Hz Mikrofoni Njësia - Ø8x5mm Impedanca - 2.2 kΩ Ndjeshmëria - 38dB±2dB Përgjigja e frekuencës - 50~1600Hz Lloji - Kondensator Gjatësia e kabllit - 1.8 m Lidhja - 3.5 mm...
ColorBlack
0.0
2700
(Përfshirë TVSH)
+
Mbulesa veshësh miqësore për lëkurën, të buta dhe të rehatshme, jo shtypëse, të veshura gjatë por jo të lodhura. Mikrofoni antistatik me zhurmë-në-zhurmë të lartë, e bën thirrjen më të qartë. Përshtatni njësinë e altoparlantëve 40 mm me besueshmëri të lartë, prodhimi është i qëndrueshëm...
ColorBlack
Transport falas
0.0
3300
(Përfshirë TVSH)
+
 7.1 Virtual Surround USB 2.0 LED
ColorBlack
Transport falas
0.0
3500
(Përfshirë TVSH)
+
Temperatura e funksionimit: 0oC deri 40oC Lagështia maksimale: 90>#/li### Dizajni strukturor: Dimensionet: 184.95*210.75*114mm Diametri i jashtëm i bririt: 40 mm. Distanca e rrëshqitjes: N/A forca rrëshqitëse: N/A Forca shtrënguese e kufjeve: <=500gf +/- 10% në 138mm Pesha e...
ColorBlack
0.0
1800
(Përfshirë TVSH)
+
Gama e frekuencës: 20 Hz - 20 kHz Spirale lëvizëse/Diametri: ø50mm Kabllo: 2.2 mm Ndjeshmëria e vlerësuar: 103dB ± 3dB Impedenca: 32Ω ±15>#/li### Ndërfaqja: fole 3.5 mm + USB Diametri i altoparlantit: 50 mm Rezistenca e ngarkesës: 2,2 kΩ Fuqia maksimale: 30 mW Rryma: ≤100m...
Filtrat e produktit
Brendi
Çmimi

 – 

  • 9
  • 40
Color