Karrige

Price
0.0
Në stok
2900
(Përfshirë TVSH)
+
Tapiceri e zezë me rrjetë koreane me cilësi të lartë Mekanizmi i kyçjes së animit Bazë çeliku e kromuar 300 mm dhe rrota PP Rregullimi pneumatik i lartësisë Funksioni i rrotullimit 360 gradë Ergonomike dhe dinamike e cila do të sigurojë rehati dhe qëndrueshmëri
0.0
Në stok
10900
(Përfshirë TVSH)
+
Karrigia e zyrës me dizajn klasik është e madhe dhe e gjatë, me jastëk të trashë të mbushur dhe mbështetëse druri në formën e një forme të rehatshme për të përqafuar trupin tuaj, e bardhë plotëson çdo nevojë ditore në zyrë, stacione pune në shtëpi ose Dhoma e konferencave. Karrigia e zyrës e...