Brandi
Price
0.0
Në stok
6900
(Përfshirë TVSH)
+
Kapaciteti 512 GB, Ndërfaqja M.2 PCIe 3.0 x4, 2280, 3DNAND, Shpejtësia e leximit deri në 1800 MB/s, Shpejtësia e shkrimit deri në 1200 MB/s, Nr.
0.0
Në stok
4450
(Përfshirë TVSH)
+
- SSD moderne M.2 NVMe PCIe me kapacitet 256 GB - Jashtëzakonisht i shpejtë 2,100 / 1,500 MB / s kur lexoni / shkruani (QD32) - Gjithsej 250,00 / 240,000 IOPS 4KB Leximi/Shkrimi i rastësishëm (QD32) - Korrigjimi i gabimit LDPC-ECC dhe enkriptimi AES 256-bit - Ndriçim LED i integruar RGB -...
0.0
Në stok
2160
(Përfshirë TVSH)
+
Ndërfaqja ultra e shpejtë PCIe Gen3x4: Shpejtësia R/W deri në 1800/1200 MB/s Mbështetje NVMe 1.3 Flash 3D NAND për kapacitet dhe qëndrueshmëri më të lartë Teknologji e avancuar LDPC ECC HMB (Host Memory Buffer) dhe SLC Caching Forma kompakte M.2 2280 – ideale për desktop, laptopë dhe...
0.0
Në stok
5300
(Përfshirë TVSH)
+
Të dhënat e jashtme të SSD-së asd700-256gu31-cbk 256gb usb 3.2 Ngjyrat: e zezë Kapaciteti: 256 gbPërmasat: (wxwx) 83.5 x 83.5 x 13.9 mm / 3.3 x 3.3 x 0.5 Pesha: 275oz. Deri në 440 MB/ Deri në 430 MB/s Performanca mund të ndryshojë në bazë të kapacitetit SSD, platformës së harduerit, softuerit,...
0.0
Në stok
7900
(Përfshirë TVSH)
+
TRANSFERIM I SHPEJTË TË TË DHËNAVE: Duke ofruar leximin/shkrimin deri në 440 MB për sekondë, do të jeni në gjendje të transferoni një film 5 GB Full HD në vetëm 26 sekonda! KOMPAKT DHE LEHTË: Me peshë vetëm 60 g, përshtatet në pëllëmbën e dorës, do të rrëshqasë lehtësisht nga çanta ose...
0.0
Në stok
4990
(Përfshirë TVSH)
+
Përputhshmëri e lartë - Punon me pajisje me lidhje USB-A. Mbrojtja e gradës ushtarake Ndërfaqja: USB 3.1 Kapaciteti: 240 GB / 480 GB / 960 GB Ngjyra: E kuqe/Zi/Blu
0.0
Në stok
4950
(Përfshirë TVSH)
+
I lehtë (35 g), i hijshëm dhe vetëm 10 mm i trashë, SC680 është krijuar për t'u dukur mirë dhe i shkëlqyeshëm për në lëvizje. Për më tepër, është rezistent ndaj goditjeve, funksionon në heshtje dhe konsumon më pak energji se SSD-të e tjera të jashtme.
0.0
Në stok
11900
(Përfshirë TVSH)
+
Shpejtësi super e shpejtë transferimi - deri në 520 MB/sek (lexim) dhe 450 MB/sek (shkrim) Trashësia 7 mm - ideale për kompjuterët më të fundit fletore Ndërfaqe me shpejtësi të lartë SATA 6 Gb/s Bazuar në 3D NAND Flash premier Përmban teknologjinë ECC dhe ruajtje inteligjente SLC
0.0
Në stok
4100
(Përfshirë TVSH)
+
Shpejtësia sekuenciale e leximit deri në 520 MB/s, shpejtësia e shkrimit deri në 450 MB/s Trashësia 7 mm - ideale për laptopë Ndërfaqja Sate 6 GB/s Teknologjia 3D TLC NAND
0.0
Në stok
2400
(Përfshirë TVSH)
+
Algoritmi inteligjent i ruajtjes në memorie SLC mundëson memorien flash NAND të funksionojë në modalitetin celular të një niveli dhe përmirëson performancën operacionale, duke ndihmuar SU650 të mbështesë shpejtësinë maksimale të leximit/shkrimit deri në 520/450 MB për sekondë për nisje më të...
Filtrat e produktit
Brandi
Price

 – 

  • 21
  • 119