Çmimi
Color
0.0
750
(Përfshirë TVSH)
+
Marka: ADATA Qëllimi dhe lloji: Flash Kapaciteti: 64 GB Ndërfaqja: USB 3.2  Shpejtësia e leximit: deri në 100 [MB/s] Shpejtësia e shkrimit: 10 [MB/s] Pajisjet: Lidhës tërheqës
0.0
800
(Përfshirë TVSH)
+
Kapaciteti i brendshëm i ruajtjes (GB):64 Ndërfaqet:Versioni USB USB 3.2
0.0
750
(Përfshirë TVSH)
+
Kapaciteti: 64 GB Ndërfaqja e pajisjes: USB Type-A Versioni USB: 3.2 Gen  Shpejtësia e leximit: 100 MB/s Sistemet operative të pajtueshme: Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6 ose më i ri, kernel Linux 2.6 ose më i ri
0.0
1200
(Përfshirë TVSH)
+
USB Flash A-Data UV150 [AUV150-128G-RBK] është një pajisje ruajtëse portative që mund ta mbani gjithmonë me vete në xhepin ose çantën tuaj dhe të aksesoni shpejt skedarët që ju nevojiten nëse është e nevojshme.  Me një kapacitet prej 128 GB, disku garanton ruajtjen e një numri mjaft të...
0.0
750
(Përfshirë TVSH)
+
USB Flash Drive ADATA AUV150-64G-RBK 64GB E AUV150-64G-RBK Kujtesa:64 GB Ndërfaqja:USB 3.2
0.0
690
(Përfshirë TVSH)
+
Model:AUV150-32G-RRD Seria:UV150 Kapaciteti:32 GB Lidhës:USB Lloji-A Ndërfaqja:USB 3.2 Gen1 Shpejtësia e leximit (maksimumi) Deri në 100 MB/s  
Colorred
0.0
690
(Përfshirë TVSH)
+
Kapaciteti:32 GB Versioni USB:USB 3.2 Shpejtësia e transferimit (leximi):100 MB/s Sistemet operative të mbështetura:Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6 e lart, kernel Linux 2.6 e lart
0.0
1200
(Përfshirë TVSH)
+
Kapaciteti i ruajtjes së memories 128 GB Ndërfaqja e harduerit USB 3.0 Karakteristikë e veçantë Pesha e lehtë Shpejtësia e leximit 90 megabajt për sekondë Ndërfaqe USB 3.0 me shpejtësi të lartë Dizajn i përshtatshëm Ultra-kompakt dhe peshë e lehtë për bartje të lehtë E përputhshme me...
0.0
750
(Përfshirë TVSH)
+
AUV128-64G-RBE Kapaciteti: 64 GB Ndërfaqja: USB 3.2 Gen1 (USB 5 Gbps) Performanca (Maks.): Leximi deri në 100 MB/s Kërkesat e sistemit: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Mac OS X 10.6 dhe Linux Kernel 2.6 ose më vonë,
0.0
690
(Përfshirë TVSH)
+
Specifikimi USB USB 3.2 Gjeneral 1 AUV128-32G-RBE Lexoni shpejtësinë deri në 100 MB/s Lloji:USB 3.2 Gjeneral 1 Model:AUV128-32G-RBE
0.0
600
(Përfshirë TVSH)
+
Model:AUV240-64G-RBK Seria:UV240 Kapaciteti:64 GB Lidhës:USB Lloji-A Ndërfaqja:USB 2.0 Dizajni i kapakut të rrotullimit  
0.0
500
(Përfshirë TVSH)
+
Dizajn i lehtë me kapak me rrokullisje Ruajtje e besueshme dhe e sigurt për të dhënat tuaja Lidhje USB për transferim të lehtë të skedarëve Softuer UFDtoGO falas i shkarkueshëm Brand ADATA Kapaciteti i ruajtjes së memories 32 GB Ndërfaqja e harduerit USB 2.0 Karakteristikë e veçantë E...
Filtrat e produktit
Çmimi

 – 

  • 5
  • 12
Color