Çantë

Price
0.0
Në stok
6500
(Përfshirë TVSH)
+
Përshtatet me laptop 15.6" ose MacBook Pro 16". Bërë me materiale të miratuara nga bluesign Xhepa rrëshqitës, para dhe anash Rripat dhe doreza e shpatullave
0.0
Në stok
9900
(Përfshirë TVSH)
+
Thule 23L është një çantë shpine me stil udhëtimi me mbrojtje elektronike dhe një PowerPocket për organizimin e kordonëve dhe karikuesve.
0.0
Në stok
12500
(Përfshirë TVSH)
+
Mban MacBook 16" ose laptop 15.6". Akomodon një tabletë 12,9". Qasje në panelin e pasmë për paketim të lehtë
0.0
Në stok
12500
(Përfshirë TVSH)
+
Mban MacBook 16" ose laptop 15.6". Akomodon një tabletë 12,9". Qasje në panelin e pasmë për paketim të lehtë
0.0
Në stok
12500
(Përfshirë TVSH)
+
Kapaciteti i ruajtjes 27L Rripat e kraharorit dhe shpatullave Mbyllje në majë, rezistente ndaj motit Zgjerohet për të rritur kapacitetin 50%
0.0
Në stok
9900
(Përfshirë TVSH)
+
Përshtatet 15" MacBook Pro (14.1" PC) + iPad (10.1" tabletë) Mbrojtje e këndit SafeEdge për laptop plus mëngë tableti të mbushur me akses të shpejtë dytësor te hardueri përmes zinxhirit anësor. SafeZone i duher për smartphone, syze dielli dhe gjëra të tjera të rëndësishme.
0.0
Në stok
8900
(Përfshirë TVSH)
+
Mban laptop 15.6" ose MacBook 16". Mban një tabletë 10.5". Kapaciteti i ruajtjes 28L Rripa shpatullash EVA të mbështjella me rrjetë
0.0
Në stok
8900
(Përfshirë TVSH)
+
Mban laptop 15.6" ose MacBook 16". Vende për tabletë 12" Ndarje me zinxhir me ngarkim të sipërm Poliestër 1680D i ricikluar
0.0
Në stok
5500
(Përfshirë TVSH)
+
Mban laptop 15.6" dhe tablet 10.5". Kapaciteti 20L, Poliestër Ripstop Paneli organizativ i ngarkimit të përparmë Xhepa për mbajtjen e panelit të pasmë, xhepa anësorë
0.0
Në stok
3000
(Përfshirë TVSH)
+
Ndarje laptopi e mbushur Rrip sigurie për laptop Xhep i brendshëm me rrëshqitje për dokumente Xhep organizues i jashtëm me zinxhir
0.0
Në stok
6900
(Përfshirë TVSH)
+
Dizajni miqësor ndaj mjedisit i ndërtuar me materiale të ricikluara është gati për të lundruar në kampus dhe më gjerë. Materiali: Najlon, Poliestër Përputhshmëria me madhësinë maksimale të ekranit: 40,6 cm (16") Xhepa të jashtëm: Xhep përpara, Xhep anash.
0.0
Në stok
4900
(Përfshirë TVSH)
+
Një çantë laptopi e thjeshtë dhe mbrojtëse me ruajtje inteligjente për profesionistin modern.
0.0
Në stok
3200
(Përfshirë TVSH)
+
E bërë nga materiale të ricikluara dhe me veçori të gatshme për kampusin, kjo paketë 24L do të mbajë një laptop, tablet dhe pajisje shkollore pranë.
0.0
Në stok
4200
(Përfshirë TVSH)
+
E përkryer për studentët ose këdo që është në lëvizje, kjo çantë shpine 29 litra e ndërtuar nga materiale të ricikluara ka hapësirë të dedikuar për laptop dhe shumë hapësirë për libra dhe gjëra personale.
0.0
Në stok
4500
(Përfshirë TVSH)
+
E përshtatur me komoditetin dhe përdorshmërinë e fundit në mendje, kjo çantë shpine krenohet me një stil unik të përshtatshëm për profesionistin aktiv ose si çantë shkollore.
0.0
Në stok
6900
(Përfshirë TVSH)
+
Çantë shpine premium laptopi me mbrojtje nga shkuma e ndikimit me densitet të dyfishtë, hapësirë të bollshme ruajtjeje dhe organizim të zgjuar për jetën në lëvizje.
0.0
Në stok
7500
(Përfshirë TVSH)
+
Çantë shpine premium llaptopi me mbrojtje nga shkuma e ndikimit me densitet të dyfishtë, ruajtje bujare dhe organizim të bollshëm për jetën në lëvizje.
0.0
Në stok
3500
(Përfshirë TVSH)
+
Ndarje e dedikuar laptopi me madhësi për të përshtatur laptopët me një ekran deri në 17.3 inç. Ndarja kryesore me ruajtje bujare për kufje të mëdha, libra, skedarë ose ndërrim rrobash. Xhepi i ruajtjes së parave në panelin e pasmë ofron ruajtje të fshehur për para, ID ose pasaportë. Paneli i...
0.0
Në stok
4500
(Përfshirë TVSH)
+
Një çantë elegante laptopi e ndërtuar me mbrojtje dhe ruajtje për ditën e punës ose udhëtimet e biznesit.
0.0
Në stok
7500
(Përfshirë TVSH)
+
Hapësira e bollshme e magazinimit, kapaciteti i plotë i elektronikës dhe xhepat unikë të aksesorëve nuk bien në sy nën konstruksionin e thjeshtë, të zbehtë dhe dizajnin delikat ton-në-ton.
Show another 7 products
Сategories
Filtrat e produktit
Price

 – 

  • 25
  • 125