Printerë

Brandi
Price
Size
0.0
Në stok
1200
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli tonerit: LBTN1000/1030/1050/1060/1070/1075 Kapaciteti: Deri në 1000 kopje Ngjyra: e zezë
0.0
Në stok
1500
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli tonerit: LHCF219A Kapaciteti: Deri në 1000 kopje Ngjyra: e zezë
0.0
Në stok
1500
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli tonerit:LSML-T104 Kapaciteti: Deri në 1000 kopje Ngjyra: e zezë
0.0
Në stok
1500
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli tonerit: LRMP301/MP301SP/301SPF Kapaciteti: Deri në 1000 kopje Ngjyra: e zezë
0.0
Në stok
850
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli tonerit: CF283A Përshtatet për: HP LaserJet PRO MFP M125, HP LaserJet PRO MFP M126, HP LaserJet PRO MFP M127, HP LaserJet PRO MFP M128, HP LaserJet PRO MFP M201n, HP LaserJet PRO MFP M201dw, HP LaserJet PRO MFP M202n, HP LaserJet PRO MFP M202dw, HP LaserJet PRO MFP M225n, HP...
0.0
Në stok
850
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli tonerit: 3020/3025 Përshtatet për: Xerox Phaser 3020, Xerox WorkCentre 3025 (106R02773) Kapaciteti: Deri në 1000 kopje Ngjyra: e zezë
0.0
Në stok
21500
(Përfshirë TVSH)
+
Lidhshmëria, standarde: 1 USB 2.0 me shpejtësi të lartë (pajisje); 1 Wi-Fi 802.11b/g/n; 1 Wi-Fi Direct Aftësia e printimit në celular: aplikacioni HP Smart; Apple AirPrint; Shërbimi i Printimit Mopria; Shtojca HP Print Service (printim Android);  Printim i drejtpërdrejtë...
0.0
Në stok
21500
(Përfshirë TVSH)
+
Printoni, skanoni dhe kopjoni, WiFi Shpejtësia e printimit deri në 12 ppm (e zezë) dhe 5 ppm (me ngjyra) Aftësia e printimit në celular: aplikacioni HP Smart; Apple AirPrint; Shërbimi i Printimit Mopria; Shtojca HP Print Service (printim Android); Printim i drejtpërdrejtë Wi-Fi...
0.0
Në stok
18000
(Përfshirë TVSH)
+
Wi-Fi, Printim, Kopjo, Skanim, Rezolucioni i printimit: deri në 48001 x 1200 dpi Shpejtësia e printimit mono: përafërsisht. 8.8 ppm2 Shpejtësia e printimit me ngjyra:përafërsisht. 5.0 ipm3 Shpejtësia e printimit të fotografive:pa kufij 10x15cm: Përafërsisht. 60 sekonda 4 E zezë:...
0.0
Në stok
17000
(Përfshirë TVSH)
+
Print, Kopjo, Skanim  Rezolucioni i printimit: Deri në 4800 x 1200 dpi  Shpejtësia e printimit mono: Përafërsisht. 8,8 ipm  Shpejtësia e printimit me ngjyra: Përafërsisht. 5,0 ipm  Shpejtësia e printimit të fotografive: pa kufij 10 x 15 cm:  Llojet e...
0.0
Në stok
11000
(Përfshirë TVSH)
+
Shpejtësia maksimale deri në 300 mm/s. USB-160mm/s;USB+Lan/Serial-200mm/s; USB+Lan+Serial-260mm/s; USB+Wifi/Bluetooth-260mm/s
0.0
On backorder
19900
(Përfshirë TVSH)
+
Lloji i printimit: letër termike Shpejtësia e printimit: 150 mm/min Madhësia e karakterit: 9 x 17 ose 12 x 24 Përmasat (W x H x D): 12.9 x 16.3 x 12.8 mm
0.0
Në stok
29000
(Përfshirë TVSH)
+
Mënyra e printimit: letër termike Letër/Gjerësia e printimit: 80 / 72 mm Diametri i letrës: max. 80 mm Shpejtësia e printimit: 250 mm / minutë Prerje letre: prerje e pjesshme / prerje e plotë Madhësia e karakterit: 9x17 ose 12x24 (në 200 dpi)
0.0
Në stok
13500
(Përfshirë TVSH)
+
Xprinter XP-350B është një printer termik direkt me etiketa 3 inç, shpejtësia e printimit mund të jetë deri në 152 mm/s. Makina ka një dizajn kompakt goce molusku që i ndihmon përdoruesit të hapin lehtësisht kapakun dhe të ndryshojnë letrën. Makina ka një sensor që zbulon automatikisht llojin e...
0.0
Në stok
8900
(Përfshirë TVSH)
+
XP-P210 është një printer termik i fuqishëm me modalitet të dyfishtë 2 inç që vjen me shpejtësi maksimale printimi 100 mm/s, madhësi jashtëzakonisht kompakte për t'u marrë lehtë. Është zgjedhja juaj ideale Metoda e printimit Termike e drejtpërdrejtë Rezoluta 203 DPI Gjerësia e printimit...
0.0
Në stok
6900
(Përfshirë TVSH)
+
Kompakt dhe i lehtë për transportueshmëri, duke e bërë të lehtë etiketimin e pothuajse çdo gjëje, kudo Krijuesi i etiketave ju lejon të shkruani me shpejtësi tekst në tastierën e njohur QWERTY të stilit kompjuterik, të modifikoni me butona të formatimit të shpejtë me një prekje dhe të...
0.0
Në stok
5900
(Përfshirë TVSH)
+
Teknologjia e lidhjes WLAN Karakteristika të veçanta Portable Shpejtësia e printimit njëngjyrëshe 1 Dizajn ergonomik për trajtim të lehtë Ekran i madh me 13 karaktere me pamje paraprake të printimit për modifikimin e etiketave përpara printimit Butonat e navigimit për qasje të lehtë...
0.0
Në stok
19500
(Përfshirë TVSH)
+
Printer laser shumëfunksional, Kopjo, Printo, Skano Bardh dhe Zi Shpejtësia e printimit: deri në 20 ppm Lidhja: USB 2.0 me shpejtësi të lartë, Wi-Fi b/g/n Rezolucioni i printimit: 600 x 600 dpi PDL: GDI Prodhimi i dyanshëm: Manual Kapaciteti i letrës: 150 fletë...
0.0
Në stok
1090
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli tonerit:  CE505A/CF280A/CRG719 Përshtatet për:HP LaserJet P2030, HP LaserJet P2035, HP LaserJet P2035n, HP LaserJet P2050, HP LaserJet P2055d, HP LaserJet P2055n, HP LaserJet P2055x, Canon LBP6300dn, Canon LBP6650dn, Canon MF5870dn, HP LaserJet Pro 400 M401, HP LaserJet Pro...
0.0
Në stok
1200
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli tonerit: W1106 Përshtatet për: HP LaserJet 107a, HP LaserJet 107w, HP LaserJet MFP135a, HP LaserJet MFP137fnw, HP LaserJet MFP135wg, HP LaserJet MFP 137wg Kapaciteti: Deri në 1000 kopje Ngjyra: e zezë
Show another 12 products
Filtrat e produktit
Brandi
Price

 – 

  • 8
  • 790
Size