Memory card

Çmimi
0.0
4900
(Përfshirë TVSH)
+
Mbështet standardin SD 4.0 UHS-II dhe klasën më të fundit të shpejtësisë së videos V90. Leximi maksimal deri në 290 MB/s, 3 herë më shpejt se kartat UHS-I. *Shpejtësitë maksimale vetëm kur çiftohen me pajisje të pajtueshme me UHS-II.* Mbështet Ultra HD 8K, 4K dhe 3D/VR 3D MLC NAND Flash për...
0.0
1600
(Përfshirë TVSH)
+
Brand ADATA Lloji i memories Flash Micro SDXC Kapaciteti i ruajtjes së memories 128 GB Smartphone pajisje të përputhshme Klasa e veçorive speciale 10
0.0
950
(Përfshirë TVSH)
+
Kapaciteti:64 GB Lloji i kartës flash:SDXC Klasa e memories flash:Klasa 10 Lloji i memories së brendshme:UHS Tensioni i memories:2.7, 3.3, 3.6
0.0
700
(Përfshirë TVSH)
+
Shkalla e transferimit me shpejtësi të lartë. Lexoni deri në 100 MB/s Ideale për telefona celularë dhe inteligjentë, tableta, tablet PC, DSLR, videokamera, kamera aksioni dhe drone Kapaciteti ofron deri në 256 GB hapësirë ruajtëse
0.0
500
(Përfshirë TVSH)
+
Shkalla e transferimit me shpejtësi të lartë. Lexoni deri në 100 MB/s Ideale për telefona celularë dhe inteligjentë, tableta, tablet PC, DSLR, videokamera, kamera aksioni dhe drone
Filtrat e produktit
Çmimi

 – 

  • 5
  • 49