Pajisje Kuzhine

Çmimi
0.0
1990
(Përfshirë TVSH)
+
Materiali: Plastike, çelik inox Madhësia e produktit: 35 * 15 * 25 cm Kapaciteti: Enë kokoshka 4.5 l Fuqia: 1200 W
0.0
1350
(Përfshirë TVSH)
+
Dizajn modern Shpejtësitë: 5 opsione Turbo Tensioni: 220-240V Frekuenca: 50 / 60 Hz Fuqia: 250W 2 vegla trazuese
0.0
1900
(Përfshirë TVSH)
+
Materiali: çelik inox, plastikë Vëllimi: 1.7 l Fuqia: 2000 W Mbrojtje nga mbinxehja
0.0
2000
(Përfshirë TVSH)
+
Modaliteti: HG-291 Fuqia: 600 W Tensioni: 220 V Materiali: Çelik inox
0.0
790
(Përfshirë TVSH)
+
Filtri i rregullueshëm i pulpës për të zgjedhur lëng të butë ose me lëng. Drejtim i dyfishtë për nxjerrjen maksimale të lëngut Shtrydhni çdo frut duke e shtypur Lehtë për t'u pastruar dhe gjithashtu e lehtë për t'u përdorur. Fuqia - 40 W Kapaciteti - 500 ml
0.0
690
(Përfshirë TVSH)
+
Kapaciteti i tij është 2 litra. Ka një bazë që nuk rrëshqet për të shmangur aksidentet e mundshme. Shtypni butonin që lejon kontrollin maksimal. Kryen funksione të shumta. Praktike dhe e lehtë për t'u përdorur.
0.0
1390
(Përfshirë TVSH)
+
Makinë elektrike gatimi me dy shpejtësi Mbajtëse veglash me prerje të gjithanshme Fuqia: 300 W
0.0
1990
(Përfshirë TVSH)
+
Shpejtësia e rrotullimit: 26000-30000 Tensioni nominal: 220v Fuqia e vlerësuar: 1500 W Kapaciteti: 2.0L
0.0
1200
(Përfshirë TVSH)
+
Ergonomike dhe ultra-praktike, doreza jo rrëshqitëse me veshje të butë me prekje siguron një kapje ideale Një mikser dore i fuqishëm është një ndihmës shumë praktik dhe i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Materiali: Çelik inox+ABS Fuqia: 300 W Tensioni: 220 V ~ 240 V Frekuenca: 50/60 Hz...
0.0
2300
(Përfshirë TVSH)
+
Duke përdorur një blender, ju mund të përzieni dhe bluani ushqime, të përgatisni kokteje, smoothie, krem me kamxhik, të përgatisni salca. Materiali: çelik inox Fuqia: 1000 W Vëllimi - 1,5 l Niveli i zhurmës: i ulët I përshtatshëm dhe i lehtë për t'u përdorur dhe pastruar
0.0
8900
(Përfshirë TVSH)
+
-Lloji: Fryerje me ajër -Material: Plastike / Material inox -Fuqia: 1800 W -Zhvendosja: 6.8 l - Kohëmatësi: deri në 30 minuta -Sfera e temperaturës: 70-200 gradë -Kontrolli i temperaturës: Po -Treguesi i punës: po
0.0
12500
(Përfshirë TVSH)
+
Ideale për skuqjen e ushqimit uniforme në ajër pa yndyrë, për një krokante të jashtme dhe të butë brenda. E pajisur me një derë xhami të fortë, rezistente ndaj nxehtësisë me dy shtresa, që ju lejon të vëzhgoni me lehtësi procesin e pjekjes dhe pjekjes brenda, por gjithashtu parandalon...
0.0
3400
(Përfshirë TVSH)
+
E projektuar për gatimin e skarës në kushte shtëpiake, falë lehtësisë së funksionimit dhe mirëmbajtjes, është shumë i kërkuar nga blerësit. Konsumi minimal i energjisë, dimensionet e vogla të përgjithshme, montimi dhe çmontimi i lehtë dhe së fundi segmenti i çmimeve e bëjnë blerjen e një...
0.0
820
(Përfshirë TVSH)
+
Model:HG-7113 Tensioni (V): 220 Fuqi e vlerësuar: 300 W Madhësia: 10*10*17 cm Karakteristikat: Karakteristikë kundër pikimit, tregues të pastër të nivelit të ujit, mbajtës filtri të lëvizshëm, i përshtatshëm dhe i lehtë për t'u pastruar. 
0.0
1200
(Përfshirë TVSH)
+
Materiali- plastike Vëllimi - 2.3 litra Fuqia - 2000 W.
0.0
1400
(Përfshirë TVSH)
+
Burimi i energjisë: 220V/50HZ Materiali: xham
0.0
1900
(Përfshirë TVSH)
+
Doreza e rehatshme me kontrollin e butonit e bën të lehtë pure, prerje, përzierje, grimcim dhe më shumë! Tehët e fuqishëm prej çeliku inox shtypen dhe përzihen me lehtësi. Dizajni ergonomik e bën të lehtë mbajtjen. Tehu është lehtësisht i lëvizshëm dhe i thjeshtë për t'u shpëlarë me sapun dhe...
0.0
1290
(Përfshirë TVSH)
+
Fuqia (W): 150 W Tensioni (V): 220 V Shpejtësia: 5 Materiali: Çelik inox
Filtrat e produktit
Çmimi

 – 

  • 6
  • 125