Laptop

Brendi
Çmimi
Color
0.0
60500
(Përfshirë TVSH)
+
Intel Core i7-1255U(12MBCache,up to4.7GHz,10 cores), 15.6" FHD (1920x1080)120Hz 250 nits WVA AG, 8GB(1X8GB)DDR4 2666MHz, 512GB M.2PCIe NVMe SSD, Intel UHD Graphics, 1x1WiFi+BT, Bckl Kb+GKey,Ubuntu Linux 20.04, 4-Cell54WHr, 12 Muaj Garancion.
0.0
42500
(Përfshirë TVSH)
+
Intel Core i5-12450H(8C/12T,2.0/4.4GHz,1.5/3.3GHz,12MB), 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits AG, 8GB LPDDR5-4800, 512GB SSD M.2 2242NVMe, Integrated Intel UHD Graphics, 2x2Wifi+BT, 720pcam, No DVD, 3Cell, 12 Muaj Garancion.
0.0
48500
(Përfshirë TVSH)
+
Intel Core i5-1335U(10C/12T, 3.40GHz/4.60GHz, 12MB), 15.6" FHD LED LCD, 8GB (1x8GB)LPDDR5,  256GB SSD PCIe NVMe , UMA,AX WIFI, HD cam,50Wh, 12 Muaj Garancion.
0.0
48900
(Përfshirë TVSH)
+
15.6" FHD (1920x1080)250 nits AG,  8GB(1x8GB),  512GB PCIe NVMe SSD, Integrated AMD Radeon, No-DVD,HD Webcam,  Flint Opaque Kbd, Wi-Fi 6 +BT 5.3, 3-cell, Fingerprint Reader ID,  FreeDOS3.0,  12 muaj Garancion.
0.0
44000
(Përfshirë TVSH)
+
Intel Core i5-1135G7  8MB Cache, up to 4.2GHz,  15.6'' FHD (1920x1080)AG, 8GB (1x8GB) 2666MHz DDR4,  512GB SSD PCIe M.2,  Iris Xe Graphics,  Wi-Fi and BT, Bckl Kb,  Ubuntu Linux 20.04,  3-Cell 65W, Black, 12 muaj Garancion.
0.0
43900
(Përfshirë TVSH)
+
16GB DDR4 3200, 256GB PCIe NVMe Value,  DOS3.0, Jet kbd TP Imagepad with numeric keypad, AC 2x2+BT 5, Dark Ash Silver with HD Webcam + TNR ID, 12 muaj Garancion.
0.0
42000
(Përfshirë TVSH)
+
8GB DDR4 3200, 256GB PCIe NVMe Value, DOS3.0, Jet kbd TP Imagepad with numeric keypad,  AC 2x2+BT 5, Dark Ash Silver with HD Webcam + TNR ID, 12 muaj Garancion.
0.0
43000
(Përfshirë TVSH)
+
Intel Core i3-1315U (10M Cache, up to 4.5GHz), 15.6" FHD (1920x1080) AG, 8GB (1x8GB) DDR4 3200,  512GB PCIe NVMe SSD, Intel Iris X Graphics,  No DVD, Webcam,  BT, Wi-Fi, FreeDos, 3-cell,  Dark Silver, 12 muaj Garancion.
0.0
36000
(Përfshirë TVSH)
+
Lenovo NB IdeaPad Slim 3 15IAN8, Intel Core i3-N305 (8C/8T,1.8/3.8GHz,6MB), 15.6" FHD (1920x1080) TN 250nits AG, 4GB LPDDR5-4800,256GB SSD M.2 2242 NVMe, Integrated Intel UHD Graphics, 2x2Wifi+BT,720pcam, No DVD,3Cell,  Arctic Grey, 12 muaj Garancion.
0.0
6500
(Përfshirë TVSH)
+
Përshtatet me laptop 15.6" ose MacBook Pro 16". Bërë me materiale të miratuara nga bluesign Xhepa rrëshqitës, para dhe anash Rripat dhe doreza e shpatullave
0.0
9900
(Përfshirë TVSH)
+
Thule 23L është një çantë shpine me stil udhëtimi me mbrojtje elektronike dhe një PowerPocket për organizimin e kordonëve dhe karikuesve.
0.0
12500
(Përfshirë TVSH)
+
Mban MacBook 16" ose laptop 15.6". Akomodon një tabletë 12,9". Qasje në panelin e pasmë për paketim të lehtë
0.0
12500
(Përfshirë TVSH)
+
Mban MacBook 16" ose laptop 15.6". Akomodon një tabletë 12,9". Qasje në panelin e pasmë për paketim të lehtë
0.0
12500
(Përfshirë TVSH)
+
Kapaciteti i ruajtjes 27L Rripat e kraharorit dhe shpatullave Mbyllje në majë, rezistente ndaj motit Zgjerohet për të rritur kapacitetin 50%
0.0
9900
(Përfshirë TVSH)
+
Përshtatet 15" MacBook Pro (14.1" PC) + iPad (10.1" tabletë) Mbrojtje e këndit SafeEdge për laptop plus mëngë tableti të mbushur me akses të shpejtë dytësor te hardueri përmes zinxhirit anësor. SafeZone i duher për smartphone, syze dielli dhe gjëra të tjera të rëndësishme.
0.0
8900
(Përfshirë TVSH)
+
Mban laptop 15.6" ose MacBook 16". Mban një tabletë 10.5". Kapaciteti i ruajtjes 28L Rripa shpatullash EVA të mbështjella me rrjetë
0.0
8900
(Përfshirë TVSH)
+
Mban laptop 15.6" ose MacBook 16". Vende për tabletë 12" Ndarje me zinxhir me ngarkim të sipërm Poliestër 1680D i ricikluar
0.0
5500
(Përfshirë TVSH)
+
Mban laptop 15.6" dhe tablet 10.5". Kapaciteti 20L, Poliestër Ripstop Paneli organizativ i ngarkimit të përparmë Xhepa për mbajtjen e panelit të pasmë, xhepa anësorë
0.0
3000
(Përfshirë TVSH)
+
Ndarje laptopi e mbushur Rrip sigurie për laptop Xhep i brendshëm me rrëshqitje për dokumente Xhep organizues i jashtëm me zinxhir
0.0
6900
(Përfshirë TVSH)
+
Dizajni miqësor ndaj mjedisit i ndërtuar me materiale të ricikluara është gati për të lundruar në kampus dhe më gjerë. Materiali: Najlon, Poliestër Përputhshmëria me madhësinë maksimale të ekranit: 40,6 cm (16") Xhepa të jashtëm: Xhep përpara, Xhep anash.
Show another 20 products
Filtrat e produktit
Brendi
Çmimi

 – 

  • 5
  • 605
Color