Tastierë

Brendi
Çmimi
Color
0.0
1800
(Përfshirë TVSH)
+
Dizajn elegant dhe minimalist. Tastierë me injeksion të dyfishtë me qëndrueshmëri të lartë, shkronjat nuk zbehen kurrë. Tastierë e trashë me çelësa reagues. Drita speciale LED thekson pamjen dhe funksionalitetin e saj elegant. Dizajni i humanizimit të tasteve Fn ofron një seri...
0.0
3500
(Përfshirë TVSH)
+
Numri i butonave 104 taste. Gjatësia e linjës së tastierës rreth 1.6 metra. Mënyra e transmetimit USB me tela Çelësa fleksibël dhe të qëndrueshëm Dizajni kundër fantazmave, çelësi i plotë pa konflikt Projektimi i Boshtit Mekanik rreth 60 milionë tastierë Modalitete të ndryshme të...
0.0
1950
(Përfshirë TVSH)
+
Lloji - Tastiera e lojërave me membranë Ndërfaqja - USB Ndriçimi - Po Mekanike (Çelësi) - Nr Lloji i ndërprerësit - Ndërprerësi i membranës
0.0
1700
(Përfshirë TVSH)
+
Lidhje e besueshme me valë 2,4 GHz me rreze pune deri në 10 metra Dizajni i tastierës rezistente ndaj ujit, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për ndalimin e funksionimit të tastierës me derdhje aksidentale
0.0
800
(Përfshirë TVSH)
+
Funksionon me PC me Windows OS, MAC, Linux, televizorë inteligjentë, kuti Android TV, kuti KODI, lojtarë Rasberry PI dhe XBOX PS3 etj.
0.0
1000
(Përfshirë TVSH)
+
Tastierë Bluetooth me valë për një tavolinë pa kabllo dhe pa rrëmujë Mund të përdoret në tavolinën tuaj, në prehrin tuaj ose kudo Patentim i avancuar për më pak zhurmë dhe adopton strukturën e rrethit të pranverës dhe gërshërëve Funksionon saktësisht njësoj me tastierën e laptopit 2 x...
0.0
470
(Përfshirë TVSH)
+
Tastiera për punë në biznes dhe në zyrë është tastiera e përshtatshme për buxhetin që është ndërtuar për përdorim më të gjatë. Ofron një përvojë të qetë dhe komode shkrimi.
ColorBlack
Filtrat e produktit
Brendi
Çmimi

 – 

  • 4
  • 35
Color