Aparat kafeje

Çmimi
0.0
140
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
12000
(Përfshirë TVSH)
+
Fuqia: 850 W Kapaciteti 1.8L Tensioni: 220 V Makinë profesionale portafiltri me siguri 15 bar me grykë avulli për prodhimin e shpejtë të shkumës së qumështit. Kështu që ju mund të përgatisni shpejt në mënyrë miqësore ekspres të shijshëm, latte, kapuçino, kafe të ftohtë etj....
0.0
820
(Përfshirë TVSH)
+
Model:HG-7113 Tensioni (V): 220 Fuqi e vlerësuar: 300 W Madhësia: 10*10*17 cm Karakteristikat: Karakteristikë kundër pikimit, tregues të pastër të nivelit të ujit, mbajtës filtri të lëvizshëm, i përshtatshëm dhe i lehtë për t'u pastruar. 
0.0
1390
(Përfshirë TVSH)
+
Lloji i produktit Kafebërëse elektrike Materiali Plastike Fuqia (W) 800 W Tensioni (V) 240V Burimi i energjisë elektrike Kapaciteti 1.5L Gjithçka që duhet të bëni është të vendosni kokrrat e kafesë në makinë, të derdhni ujë të nxehtë në të, të shtypni butonin dhe kafeja me aromë të pasur do...
Filtrat e produktit
Çmimi

 – 

  • 1
  • 120