Maus me Tastierë

Brandi
Color
Price
0.0
Në stok
2900
(Përfshirë TVSH)
+
Model i hollë dhe i thjeshtë me pamje biznesi! Teknologjia e kursimit të energjisë pa tela 2.4G | Plug and Play Modë dhe i hollë 2.4G wireless 2.4G Inteligjente e kursimit të energjisë
0.0
Në stok
2300
(Përfshirë TVSH)
+
Tastierë dhe maus elegant me dizajn ultra të hollë, membranë e mbyllur për mbrojtje të përgjithshme, përfundim metalik me furçë, kontrolle të avancuara. Lloji i baterisë: AAA. Madhësia: Standard
0.0
Në stok
1750
(Përfshirë TVSH)
+
Dizajn elegant dhe minimalist; Dizajni i papërshkueshëm nga uji  mbron tastierën, cilësi e lartë e ndërprerësit të membranës; Tastierë me dizajn ergonomik, jetëgjatësi e çelësit deri në  8 milionë klikime  ; Kontrolloni lojën tuaj, kaloni në çast midis dy...
0.0
Në stok
2200
(Përfshirë TVSH)
+
Tastiera 104 çelësa Ndriçim me ngjyra 12 butona multimedial (në kombinim me butonin FN) Doreza "Reactor" për menaxhimin e funksioneve me dritë prapa dhe multimediale Membrana të qëndrueshme me mbi 10 milionë jetëgjatësi të shtypjes së tastit Baza - e qëndrueshme dhe e qëndrueshme e...
0.0
Në stok
2950
(Përfshirë TVSH)
+
● Ndërrimi inteligjent midis shumë pajisjeve ● Bateri me efikasitet energjetik dhe të qëndrueshëm ● Dizajn kundër spërkatjes ● 16 çelësa multimedial ●Teksturë e ngjeshur e rehatshme dhe pa rrëshqitje ● Rezolucioni i rregullueshëm, motori optik me precizion të lartë
Transport falas
0.0
Në stok
3200
(Përfshirë TVSH)
+
Seti i tastierës dhe miut me valë RAPOO KM525 është një produkt praktik periferik kompjuterik i përshtatshëm për një gamë të gjerë skenarësh zyre dhe argëtimi. Ky grup miraton tre mënyra lidhjeje, sinjali i transmetimit është i qëndrueshëm dhe i besueshëm dhe mund të përshtatet në një gamë...
0.0
Në stok
2600
(Përfshirë TVSH)
+
Transmetimi pa tel: Transmetim pa tel, foto me definicion të lartë, i lehtë për t'u përdorur. Transmetimi me valë, i lehtë për t'u përdorur, mund të përdoret me kompjuter desktop. Lidhe dhe luaj, nuk ka nevojë të shqetësohesh për futjen e tastierës në një transmetim me valë.
0.0
Në stok
2200
(Përfshirë TVSH)
+
SENSOR ME rezolucion të lartë 1000dpi: shijoni kontrollin e plotë me sistemin e padukshëm të gjurmimit 1000dpi, siguron kontroll të qetë dhe të saktë të kursorit të miut.
0.0
Në stok
2000
(Përfshirë TVSH)
+
Lidhje e besueshme me valë 2,4 GHz Tastierë e rehatshme me dizajn funksional Maus optik me 1000 DPI Jetëgjatësia e baterisë deri në 12 muaj
0.0
Në stok
2100
(Përfshirë TVSH)
+
Lidhje e besueshme me valë 2,4 GHz: - Pozicionimi i saktë i kursorit - Marrës ultra i vogël Nano - Rezistent ndaj derdhjeve, kompakt dhe i besueshëm - Çelësa multimedial të personalizueshëm - Tastierë kompakte, e lehtë dhe e lëvizshme - Maus optik 1000 DPI - Dizajn...
ColorBlack
0.0
Në stok
1800
(Përfshirë TVSH)
+
Jetë më e gjatë e tastierës (Membrana e mbyllur kundër oksidimit) Numpad Dizajn ergonomik i mausit Sensori me rezolucion të lartë 1600 DPI Nuk ka nevojë për drejtues ose konfigurim
ColorBlack
0.0
Në stok
1600
(Përfshirë TVSH)
+
Marka: Rapoo Ngjyra: E zezë Lidhja: USB Numri i modelit: x120 pro Specifikimet e tastierës Lloji i çelësit: Membrane Jetëgjatësia e çelësit - 10 milion herë Çelësat e nxehtë të multimedias – Nr Dizajn rezistent ndaj derdhjeve - po Ndriçim i pasmë - Jo Specifikimet e miut Sensori:...
0.0
Në stok
1500
(Përfshirë TVSH)
+
Maus me tastierë Veçoritë e tastierës: Rezistente ndaj ujit, kapëse çelësash të gdhendur me lazer dhe membranë e mbyllur kundër oksidimit  Karakteristikat e miut: 1600 DPI
0.0
Në stok
1170
(Përfshirë TVSH)
+
– Një palë tastierë dhe maus që përputhen në mënyrë perfekte – Mausi është i dyfishtë, duke ju lejuar ta përdorni me dorën tuaj të majtë ose të djathtë – Tastiera përmban çelësat e shkurtoreve multimediale për të kontrolluar të gjitha pajisjet e duhura që ju nevojiten – Ndihet si një fletore...
0.0
Në stok
1300
(Përfshirë TVSH)
+
Maus i dizajnuar në mënyrë ergonomike, i lehtë për t'u zotëruar, katër DPI të rregullueshme me llambë ekrani me bateri të ulët.
0.0
Në stok
1150
(Përfshirë TVSH)
+
Tastierë me 78 taste, me madhësi mini, e lehtë për t'u mbajtur. Me tast multimediafunksional, shumë e përshtatshme për përdorim në punë dhe argëtim.
0.0
Në stok
1050
(Përfshirë TVSH)
+
Kjo dyshe e krijuar me përpikëri është krijuar për t'ju ofruar performancë, rehati dhe stil superior për të gjitha nevojat tuaja kompjuterike.
0.0
Në stok
1450
(Përfshirë TVSH)
+
Kjo dyshe e krijuar me përpikëri është krijuar për t'ju ofruar performancë, rehati dhe stil superior për të gjitha nevojat tuaja kompjuterike.
0.0
Në stok
750
(Përfshirë TVSH)
+
Kjo dyshe e krijuar me përpikëri është krijuar për t'ju ofruar performancë, rehati dhe stil superior për të gjitha nevojat tuaja kompjuterike.
0.0
Në stok
950
(Përfshirë TVSH)
+
Kombinim i mausit dhe tastierës: Numri i tasteve të tastierës është 104 çelësa dhe jeta e tastit është deri në 50 milionë herë, duke lejuar një jetëgjatësi shërbimi.
Show another 1 product
Filtrat e produktit
Brandi
Color
Price

 – 

  • 7
  • 32