Pjesë për Kompjuter

Brendi
Çmimi
Color
0.0
22900
(Përfshirë TVSH)
+
Në një epokë të përmbajtjes me rezolucion të lartë, nuk mund të keni kurrë shumë hapësirë. Me hapësirë ruajtëse deri në 8 TB, do të jeni në gjendje të grumbulloni deri në 1000  1   episode të shfaqjes suaj të preferuar televizive ose një përzierje të pothuajse të gjithë...
Storage Capacity8TB
0.0
12900
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli HV320 është i pajisur me sensorë goditjeje që njoftojnë përdoruesin për praninë e goditjeve ose lëkundjeve duke përdorur një dritë treguese të kuqe.
Storage Capacity4TB
0.0
8900
(Përfshirë TVSH)
+
Mbrojtja nga goditja e shkallës ushtarake Lidhja USB 3.1 Përputhshmëria me shumë OS Lehtë për t'u përdorur. Thjesht Plug and Play
Storage Capacity2TB
0.0
7900
(Përfshirë TVSH)
+
Disqet e jashtme më të vogla vazhdojnë të funksionojnë edhe kur bien ose preken, duke shkaktuar gabime dhe sektorë të këqij. Me sensorët e patentuar të ndikimit të ADATA, i gjithë aktiviteti i makinës do të pushojë kur zbulohet një ndikim fizik. Pasi situata të pastrohet, aktiviteti...
Storage Capacity2TB
0.0
5990
(Përfshirë TVSH)
+
Kapaciteti 1 TB Ndërfaqe ultra e shpejtë USB 3.1 E përputhshme me USB 2.0 Sensori i ndikimit Softuer HDDtoGO me enkriptim 256-bit AES
0.0
7995
(Përfshirë TVSH)
+
Shumë e hollë Dizajn tërheqës për syrin Shumë hapësirë ruajtëse Sensorët e goditjes Të dhënat tuaja janë të sigurta me kriptim AES
0.0
5900
(Përfshirë TVSH)
+
Lloji i diskut: HDD i jashtëm Madhësia e makinës fizike: 2.5 Lidhja: USB 3.1 Kapaciteti: 1 TB
0.0
6900
(Përfshirë TVSH)
+
Kapaciteti 512 GB, Ndërfaqja M.2 PCIe 3.0 x4, 2280, 3DNAND, Shpejtësia e leximit deri në 1800 MB/s, Shpejtësia e shkrimit deri në 1200 MB/s, Nr.
0.0
4450
(Përfshirë TVSH)
+
- SSD moderne M.2 NVMe PCIe me kapacitet 256 GB - Jashtëzakonisht i shpejtë 2,100 / 1,500 MB / s kur lexoni / shkruani (QD32) - Gjithsej 250,00 / 240,000 IOPS 4KB Leximi/Shkrimi i rastësishëm (QD32) - Korrigjimi i gabimit LDPC-ECC dhe enkriptimi AES 256-bit - Ndriçim LED i integruar RGB -...
0.0
2160
(Përfshirë TVSH)
+
Ndërfaqja ultra e shpejtë PCIe Gen3x4: Shpejtësia R/W deri në 1800/1200 MB/s Mbështetje NVMe 1.3 Flash 3D NAND për kapacitet dhe qëndrueshmëri më të lartë Teknologji e avancuar LDPC ECC HMB (Host Memory Buffer) dhe SLC Caching Forma kompakte M.2 2280 – ideale për desktop, laptopë dhe...
0.0
5300
(Përfshirë TVSH)
+
Të dhënat e jashtme të SSD-së asd700-256gu31-cbk 256gb usb 3.2 Ngjyrat: e zezë Kapaciteti: 256 gbPërmasat: (wxwx) 83.5 x 83.5 x 13.9 mm / 3.3 x 3.3 x 0.5 Pesha: 275oz. Deri në 440 MB/ Deri në 430 MB/s Performanca mund të ndryshojë në bazë të kapacitetit SSD, platformës së harduerit, softuerit,...
0.0
7900
(Përfshirë TVSH)
+
TRANSFERIM I SHPEJTË TË TË DHËNAVE: Duke ofruar leximin/shkrimin deri në 440 MB për sekondë, do të jeni në gjendje të transferoni një film 5 GB Full HD në vetëm 26 sekonda! KOMPAKT DHE LEHTË: Me peshë vetëm 60 g, përshtatet në pëllëmbën e dorës, do të rrëshqasë lehtësisht nga çanta ose...
0.0
4990
(Përfshirë TVSH)
+
Përputhshmëri e lartë - Punon me pajisje me lidhje USB-A. Mbrojtja e gradës ushtarake Ndërfaqja: USB 3.1 Kapaciteti: 240 GB / 480 GB / 960 GB Ngjyra: E kuqe/Zi/Blu
0.0
4950
(Përfshirë TVSH)
+
I lehtë (35 g), i hijshëm dhe vetëm 10 mm i trashë, SC680 është krijuar për t'u dukur mirë dhe i shkëlqyeshëm për në lëvizje. Për më tepër, është rezistent ndaj goditjeve, funksionon në heshtje dhe konsumon më pak energji se SSD-të e tjera të jashtme.
0.0
11900
(Përfshirë TVSH)
+
Shpejtësi super e shpejtë transferimi - deri në 520 MB/sek (lexim) dhe 450 MB/sek (shkrim) Trashësia 7 mm - ideale për kompjuterët më të fundit fletore Ndërfaqe me shpejtësi të lartë SATA 6 Gb/s Bazuar në 3D NAND Flash premier Përmban teknologjinë ECC dhe ruajtje inteligjente SLC
0.0
4100
(Përfshirë TVSH)
+
Shpejtësia sekuenciale e leximit deri në 520 MB/s, shpejtësia e shkrimit deri në 450 MB/s Trashësia 7 mm - ideale për laptopë Ndërfaqja Sate 6 GB/s Teknologjia 3D TLC NAND
0.0
2400
(Përfshirë TVSH)
+
Algoritmi inteligjent i ruajtjes në memorie SLC mundëson memorien flash NAND të funksionojë në modalitetin celular të një niveli dhe përmirëson performancën operacionale, duke ndihmuar SU650 të mbështesë shpejtësinë maksimale të leximit/shkrimit deri në 520/450 MB për sekondë për nisje më të...
0.0
750
(Përfshirë TVSH)
+
Marka: ADATA Qëllimi dhe lloji: Flash Kapaciteti: 64 GB Ndërfaqja: USB 3.2  Shpejtësia e leximit: deri në 100 [MB/s] Shpejtësia e shkrimit: 10 [MB/s] Pajisjet: Lidhës tërheqës
0.0
800
(Përfshirë TVSH)
+
Kapaciteti i brendshëm i ruajtjes (GB):64 Ndërfaqet:Versioni USB USB 3.2
0.0
750
(Përfshirë TVSH)
+
Kapaciteti: 64 GB Ndërfaqja e pajisjes: USB Type-A Versioni USB: 3.2 Gen  Shpejtësia e leximit: 100 MB/s Sistemet operative të pajtueshme: Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Mac OS X 10.6 ose më i ri, kernel Linux 2.6 ose më i ri
Show another 14 products
Filtrat e produktit
Brendi
Çmimi

 – 

  • 5
  • 229
Color