Printerë

Çmimi
0.0
18000
(Përfshirë TVSH)
+
Wi-Fi, Printim, Kopjo, Skanim, Rezolucioni i printimit: deri në 48001 x 1200 dpi Shpejtësia e printimit mono: përafërsisht. 8.8 ppm2 Shpejtësia e printimit me ngjyra:përafërsisht. 5.0 ipm3 Shpejtësia e printimit të fotografive:pa kufij 10x15cm: Përafërsisht. 60 sekonda 4 E zezë:...
0.0
12000
(Përfshirë TVSH)
+
Metoda e printimit:Termike direkte Rezolucioni 203 DPI 384 pika/rresht Shpejtësia maksimale e printimit 70 mm/s Maks. 70 mm/s Gjerësia maksimale e printimit 20~72 mm 72 mm Memorie CPU RAM: 512K / FLASH: 8MB Ndërfaqet USB+Bluetooth Letër termike rrotull, letër ngjitëse...
0.0
19500
(Përfshirë TVSH)
+
Printer laser shumëfunksional, Kopjo, Printo, Skano Bardh dhe Zi Shpejtësia e printimit: deri në 20 ppm Lidhja: USB 2.0 me shpejtësi të lartë, Wi-Fi b/g/n Rezolucioni i printimit: 600 x 600 dpi PDL: GDI Prodhimi i dyanshëm: Manual Kapaciteti i letrës: 150 fletë...
Transport falas
0.0
22900
(Përfshirë TVSH)
+
Printer shumëfunksional 3-në-1: Printoni, skanoni, kopjoni Printim me kosto jashtëzakonisht të ulët, kurseni deri në 90% në kostot e printimit Përfshin 8100 faqe në të zezë dhe 6500 me ngjyra Shpejtësia maksimale e printimit (me ngjyra) 15 ppm Maks. Shpejtësia e printimit njëngjyrëshe 33...
Transport falas
0.0
9900
(Përfshirë TVSH)
+
Formati A4;  Shpejtësia e printimit: 33 ppm;   rezolucion: 1200x1200 dpi;   standard dupleks;  memorie: 256 MB;   Kapaciteti i tabakasë hyrëse: 250 faqe Kapaciteti i daljes: 150 faqe  dendësia: 60-200 g/m²;   OS: Microsoft Windows Server2003 /...
Transport falas
0.0
23500
+
Printeri laser monokrom shumëfunksional Xerox B225 ofron funksione printimi, kopjimi dhe skanimi. Ai është projektuar për bizneset e vogla dhe të mesme dhe zyrat në shtëpi dhe përmban një tabaka hyrëse me 250 fletë, një fole manuale të furnizimit me një fletë dhe një furnizues automatik...
Transport falas
0.0
18000
(Përfshirë TVSH)
+
SP 230DNw e bën printimin të thjeshtë - me konfigurim të lehtë, një sirtar letre me kapacitet të lartë, lidhje me valë dhe një shpejtësi printimi prej 30 f. Dhe ju mund të punoni në një mjedis që ju përshtatet. Madhësia kompakte e SP 230DNw është perfekte për hapësira më të vogla...
Transport falas
0.0
25300
(Përfshirë TVSH)
+
Printer lazer Xerox Phaser 3330 600 x 600 DPI| Printim dyfish Hera e parë për të printuar 6,5 s Mbështet madhësinë e faqes deri në A4
Transport falas
0.0
25900
(Përfshirë TVSH)
+
Kategoria: All in one Teknologjia: Laser Ngjyrat: Toner / Black Rezolucioni: up to 1200 x 1200 DPI Shpejtësia e Printerit: 21 ppm Shpejtësia e Procesorit: 600 MHz Koha për faqen e parë: 10 s 1 vit Garancion
0.0
9900
+
Nëse jeni të intersuar për hapësirë dhe kohë në zyrën tuaj, HL-1112 i Brother është zgjidhja ideale. Me shpejtësi printimi deri në 20 ppm, nuk do të mbeteni duke pritur për ato printime profesionale. Ekziston gjithashtu një ndërfaqe USB 2.0 me shpejtësi të plotë, në mënyrë që të mund...
Filtrat e produktit
Çmimi

 – 

  • 99
  • 259