Elektronikë

Brandi
Color
Price
Size
Storage Capacity
0.0
Në stok
4500
(Përfshirë TVSH)
+
Model: GS600VA/360W                                                             Display: LED Input:140 - 300 Vac ...
0.0
Në stok
2000
(Përfshirë TVSH)
+
E specializuar në prodhimin e stileve dhe madhësive të ndryshme të prerësve të letrës.  Ky prerës letre 12 x 10 inç është i përshtatshëm për letër me madhësi A4, B5, A5, B6 dhe B7 dhe mund të presë deri në 12 fletë letre printimi 20 ml në të njëjtën kohë. Ky prerës letre përmban dy...
0.0
On backorder
1200
(Përfshirë TVSH)
+
Mjeti juaj ideal prerës për të bërë projekte prerje për artizanale, karta ftesa dasmash dhe kartolina madhështore. Dizajn për të prerë letrën A4, A5, fotografi, karta, sende të laminuara (brenda 1,5 mm) dhe më shumë. Pritini maksimalisht 12 fletë letre (80 g / m2) çdo herë.
0.0
Në stok
570
(Përfshirë TVSH)
+
Karakteristika të tjera: Kutia e aliazhit të aluminit ka pësuar një proces të oksiduar imët dhe është gërvishtje - rezistente duke eliminuar problemet e qërimit dhe shkrirjes së bojës. Teknologji precize Porta USB e dyfishtë kompakte dhe portative për karikim të shpejtë të sigurt duke përdorur...
0.0
Në stok
1650
(Përfshirë TVSH)
+
Karikuesi me valë Remax RP-W11 është një model i shkëlqyer për ata që zgjedhin produkte cilësore. Karikimi me valë është i mundur me pajisje elektronike portative që mbështesin teknologjinë QI. Rryma është 2A. Trupi i aksesorit është prej plastike me një sipërfaqe me shkëlqim dhe ka një tregues...
0.0
Në stok
545
(Përfshirë TVSH)
+
Marka: Remax null: RM-C17 Ngjyra: E bardhe dhe gri Lloji i aksesorit celular: Montimet dhe mbajtëset Modeli i pajisjeve të përputhshme: Multi
0.0
Në stok
930
(Përfshirë TVSH)
+
KARKUESI 2USB 2.41A MODELI: RP-U29 NGJYRA: E BARDHË MARKA: REMAX GARANCI: 6 MUAJ Burimi i energjisë:   USB Lloji:   Udhëtim Hyrja:   100-240V/0.3A
0.0
Në stok
900
(Përfshirë TVSH)
+
Materiali: ABS Tensioni i hyrjes: 12V-24V Rryma e hyrjes: 3A Tensioni i daljes: USB-A: 4,5V-5A/5V-4,5A/9V-2A/12V-1,5A 22,5W (Maks.) LLOJI-C: 5V-3A/9V-3A/12V-2,5A 30W (Maks.) Dalja: Dalja e njëkohshme USB+Type-C: 5V-3A 15W (Max) Sasia USB: 1A+1C Porta USB+TYPE-C për të karikuar dy...
0.0
Në stok
656
(Përfshirë TVSH)
+
■Funksioni: Karikimi i pajisjeve celulare ■ Ndërfaqja: Ndërfaqja USB ■ Materiali: PC i papërshkueshëm nga zjarri + Veshje metalike ■Hyrja: DC12-24V ■Dalja: 5V-2.4A
0.0
Në stok
820
(Përfshirë TVSH)
+
Karikues 2x USB i makinës, REMAX RCC217, 2.4A (i zi) Dëshironi të siguroheni që pajisjet tuaja të jenë gjithmonë gati për përdorim edhe gjatë udhëtimeve të gjata me makinë? Me karikuesin e makinës Remax mund të jeni të sigurt! Me ndihmën e tij do të jeni në gjendje të rinovoni shpejt energjinë...
0.0
Në stok
1500
(Përfshirë TVSH)
+
Karikues makine tip-C dhe me dy porta me transmetues FM. Blic USB dhe riprodhimi i muzikës me kartë Micro SD. Dalja maksimale totale 5V Hyrja 4.8A
0.0
Në stok
520
(Përfshirë TVSH)
+
Dalje USB, karikim i shpejtë Delikate dhe kompakte, e lehtë për t'u mbajtur Materiale cilësore Materiali - ABS Lloji i aksesorëve - Karikues i makinës Bateria - Tensioni i baterisë: 2.4A
0.0
Në stok
550
(Përfshirë TVSH)
+
Kabllo karikimi për iPhone 20W me karikim të shpejtë, kokë Type-C në iPhone, REMAX RC-188i, kabllo karikimi PD 20W për iPhone.
0.0
Në stok
450
(Përfshirë TVSH)
+
Pajisja do të sigurojë fuqinë e nevojshme elektrike, do të ndihmojë në ruajtjen e funksionalitetit të baterisë së integruar për aq kohë sa të jetë e mundur dhe do të karikojë në kohën më të shkurtër të mundshme. Nëse është e nevojshme, mund të përdoret për pajisje të tjera, gjëja kryesore është...
0.0
Në stok
390
(Përfshirë TVSH)
+
Karikuesi USB Proda PD-A43i është ideal për udhëtime, shtëpi ose zyrë - madhësia e tij e vogël lejon që ky përshtatës kompakt dhe i lehtë të përdoret kudo. Vlera e lartë e trupit siguron që ai të jetë rezistent ndaj goditjeve, rezistent ndaj nxehtësisë dhe i qëndrueshëm. 
0.0
Në stok
280
(Përfshirë TVSH)
+
Plug i qëndrueshëm 3,5 mm AUX Audio Conversion Telefonat celularë, kompjuterët, tabletët, altoparlantët Bluetooth, pajisjet e makinës, MP3, MP4 Ideale për lidhjen e pajisjeve portative audio, si telefonat inteligjentë, tabletët dhe MP3 player, me një stereo makine, altoparlant portativ ose dalje...
0.0
Në stok
670
(Përfshirë TVSH)
+
1. Mbështet protokollin e karikimit të shpejtë PD me fuqi të lartë 20W 2. Karikim i shpejtë i çipit inteligjent pa dëmtuar telefonin 3. Mbështet funksionet e transmetimit dhe karikimit të të dhënave me një shpejtësi transmetimi prej 480 Mbps 4. Dizajn i zgjatur i përshtatshëm për t'u përdorur me...
0.0
Në stok
260
(Përfshirë TVSH)
+
Plug i qëndrueshëm 3,5 mm AUX Audio Conversion Telefonat celularë, kompjuterët, tabletët, altoparlantët Bluetooth, pajisjet e makinës, MP3, MP4   Ideale për lidhjen e pajisjeve portative audio, si telefonat inteligjentë, tabletët dhe MP3 player, me një stereo makine, altoparlant...
0.0
Në stok
150
(Përfshirë TVSH)
+
Avantazhet e Kabllit Proda PD-B72a/ USB në Type-C 2.4A me shpejtësi të shpejtë: Kablloja ka një gërshetë të fortë • Mbështet sinkronizimin e të dhënave me një kompjuter • Ofron karikim të shpejtë PD2.0 • Dizajn elegant
0.0
Në stok
150
(Përfshirë TVSH)
+
Avantazhet e Kabllit Proda PD-B72i USB në Lightning 2.4A me shpejtësi të shpejtë: Kablloja ka një gërshetë të fortë • Mbështet sinkronizimin e të dhënave me një kompjuter • Ofron karikim të shpejtë PD2.0 • Dizajn elegant • Karakteristika telit rezistent ndaj ngjeshjes me cilësi të lartë
Show another 20 products
Filtrat e produktit
Brandi
    Show all (12)
Color
Price

 – 

  • 0
  • 790
Size
Storage Capacity