Printerë për barkode

Price
0.0
Në stok
11000
(Përfshirë TVSH)
+
Shpejtësia maksimale deri në 300 mm/s. USB-160mm/s;USB+Lan/Serial-200mm/s; USB+Lan+Serial-260mm/s; USB+Wifi/Bluetooth-260mm/s
0.0
On backorder
19900
(Përfshirë TVSH)
+
Lloji i printimit: letër termike Shpejtësia e printimit: 150 mm/min Madhësia e karakterit: 9 x 17 ose 12 x 24 Përmasat (W x H x D): 12.9 x 16.3 x 12.8 mm
0.0
Në stok
29000
(Përfshirë TVSH)
+
Mënyra e printimit: letër termike Letër/Gjerësia e printimit: 80 / 72 mm Diametri i letrës: max. 80 mm Shpejtësia e printimit: 250 mm / minutë Prerje letre: prerje e pjesshme / prerje e plotë Madhësia e karakterit: 9x17 ose 12x24 (në 200 dpi)
0.0
Në stok
13500
(Përfshirë TVSH)
+
Xprinter XP-350B është një printer termik direkt me etiketa 3 inç, shpejtësia e printimit mund të jetë deri në 152 mm/s. Makina ka një dizajn kompakt goce molusku që i ndihmon përdoruesit të hapin lehtësisht kapakun dhe të ndryshojnë letrën. Makina ka një sensor që zbulon automatikisht llojin e...
0.0
Në stok
8900
(Përfshirë TVSH)
+
XP-P210 është një printer termik i fuqishëm me modalitet të dyfishtë 2 inç që vjen me shpejtësi maksimale printimi 100 mm/s, madhësi jashtëzakonisht kompakte për t'u marrë lehtë. Është zgjedhja juaj ideale Metoda e printimit Termike e drejtpërdrejtë Rezoluta 203 DPI Gjerësia e printimit...
0.0
Në stok
6900
(Përfshirë TVSH)
+
Kompakt dhe i lehtë për transportueshmëri, duke e bërë të lehtë etiketimin e pothuajse çdo gjëje, kudo Krijuesi i etiketave ju lejon të shkruani me shpejtësi tekst në tastierën e njohur QWERTY të stilit kompjuterik, të modifikoni me butona të formatimit të shpejtë me një prekje dhe të...
0.0
Në stok
5900
(Përfshirë TVSH)
+
Teknologjia e lidhjes WLAN Karakteristika të veçanta Portable Shpejtësia e printimit njëngjyrëshe 1 Dizajn ergonomik për trajtim të lehtë Ekran i madh me 13 karaktere me pamje paraprake të printimit për modifikimin e etiketave përpara printimit Butonat e navigimit për qasje të lehtë...
Сategories
Filtrat e produktit
Price

 – 

  • 59
  • 290