Mbajtës projektori

Price
0.0
Në stok
2500
(Përfshirë TVSH)
+
Materiali: Çeliku Përmasat: ‎5,8 x 51,2 x 12,2 cm Kapaciteti i peshës: 20 kg (44 lbs) Gama e pjerrësisë: +22,5°~-15° Gama e rrotullimit: +10°~-10° Gjatësia e krahut 63-100cm Gama e zgjerimit: 630~1000 mm
0.0
Në stok
2590
(Përfshirë TVSH)
+
Montimi i tavanit për projektorin kursen hapësirën dhe ofron pozicione perfekte shikimi. Ngarkesa maksimale 13.6KG Distanca nga tavani 52-104cm Diapazoni i animit 25 lart/poshtë Gama e tiganit/rrotullimit 360 shkallë
Сategories
Filtrat e produktit
Price

 – 

  • 25
  • 26