Bestsellers

0.0
070
(Përfshirë TVSH)
+
Dimensioni:48mmx50m. Ideale për perdorim zyre,shtëpi dhe shkollë.
0.0
040
(Përfshirë TVSH)
+
Shënues i papërshkueshëm nga uji me bojë që thahet shpejt. Rezistente ndaj dritës. Maje e pjerrët. E disponueshme në katër ngjyra: kuqe, kaltë, zezë, gjelbërt
0.0
040
(Përfshirë TVSH)
+
Marker me pigment me ngjyra intensive është ideale për leximin e lehtë të shkrimeve dhe vizatimeve në tabelë, edhe në zona të mëdha.  Ngjyra: zezë
0.0
040
(Përfshirë TVSH)
+
Marker me pigment me ngjyra intensive është ideale për leximin e lehtë të shkrimeve dhe vizatimeve në tabelë, edhe në zona të mëdha.  Ngjyra: kaltër
0.0
120
(Përfshirë TVSH)
+
Ngjyra intensive Ideale për tabelat e bardha Fshirë të thatë, pa mbetje Ngjyra: jeshile
0.0
1200
(Përfshirë TVSH)
+
Mjeti juaj ideal prerës për të bërë projekte prerje për artizanale, karta ftesa dasmash dhe kartolina madhështore. Dizajn për të prerë letrën A4, A5, fotografi, karta, sende të laminuara (brenda 1,5 mm) dhe më shumë. Pritini maksimalisht 12 fletë letre (80 g / m2) çdo herë.
0.0
700
(Përfshirë TVSH)
+
Organizoni dokumentet tuaja, në zyrë, apo në shtëpi! Fasikëll shumëfunksionale, me ndarje, si dhe me mbyllje me llastik! Ndarjet e shtypura 1-16 Janar-Dhjetor A - Z
0.0
475
(Përfshirë TVSH)
+
Përdorni ngjyrën për të identifikuar shpejt lloje të ndryshme skedarësh Zgjerohet 3-1/2" për të mbajtur deri në 400 fletë Skeda e prerjes së drejtë ofron një zonë të madhe etiketimi Anët e mbyllura i mbajnë materialet të sigurta
0.0
130
(Përfshirë TVSH)
+
Ideale për menaxhimin, ruajtjen e dokumenteve; Përdoret në shtëpi, zyrë, shkollë. E përkryer për ruajtjen e skedarëve me madhësi A4, revistave, publikimeve, katalogëve dhe çdo dokumenti tjetër. Bërë nga material polipropileni pa PVC me cilësi të lartë, fleksibël dhe rezistent. Zgjidhje...
0.0
140
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
057
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
030
(Përfshirë TVSH)
+
Maje e hollë për shkrim të qetë. E përshtatshme për të gjitha punet zyre dhe shkollë.
0.0
850
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli tonerit: 3020/3025 Përshtatet për: Xerox Phaser 3020, Xerox WorkCentre 3025 (106R02773) Kapaciteti: Deri në 1000 kopje Ngjyra: e zezë
0.0
005
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
010
(Përfshirë TVSH)
+
K y zarf përmban mbyllje vetë-ngjitëse. Thjesht shtypni kapakun poshtë për një mbyllje të sigurt dhe pa probleme
0.0
005
(Përfshirë TVSH)
+
Zarfe postare për të gjitha qëllimet me dorezë mbyllëse me ngjitës, për postë, dhe përdorime në shtëpi gjithashtu; përdorni si zarfe parash për buxhetimin e parave të gatshme.
ColorWhite
0.0
030
(Përfshirë TVSH)
+
Përjetoni një shkrim të qetë me stilolapsat 0,5 mm të AiHao, duke siguruar rrjedhje të qëndrueshme të bojës për shënime të qarta dhe të lexueshme. Ngjyrat në dispozicion: kuqe, kaltër, gjelbërt
0.0
14900
(Përfshirë TVSH)
+
Kapaciteti:50L Kapaciteti grirëse: 10-19 Fletë/Shred Thyerja e kartës së mesme, CD, letre Lloji i grirësit me prerje të kryqëzuar Funksioni i copëtimit të letrës së kartës CD Madhësia e prerjes 4*35 mm Shpejtësia e grisjes 2.0 m/min Materiali ABS+çelik Dimensionet...
0.0
030
(Përfshirë TVSH)
+
Stilolapsi është bërë nga materiali plastik i cilësisë së lartë, i cili është i qëndrueshëm dhe nuk thyhet lehtë.
0.0
030
(Përfshirë TVSH)
+
Stilolapsi është bërë nga materiali plastik i cilësisë së lartë, i cili është i qëndrueshëm dhe nuk thyhet lehtë.
Show another 20 products