Fllamastera

Brandi
Price
0.0
Në stok
1600
(Përfshirë TVSH)
+
Një grup shënuesish lidhës në një kuti metalike nga prodhuesi legjendar gjerman Faber-Castell. Shenjat lidhës nga Faber-Castell bëjnë përshtypje me ngjyra të ndritshme dhe të pasura. Një avantazh shtesë i lojës është se shënuesit mund të lidhen me njëri-tjetrin duke përdorur kapëse plastike....
0.0
Në stok
1490
(Përfshirë TVSH)
+
Set stilolapsa me majë lidhëse 45 copë Stilolapsat me majë lidhëse vizatohen me shkëlqim dhe energji dhe madje kanë një përdorim të dytë të këndshëm: duke lidhur kapakët ka shumë mundësi për të luajtur, përpunuar dhe rregulluar.
0.0
Në stok
1490
(Përfshirë TVSH)
+
Një grup shënuesish lidhëse Hangbag në një çantë metalike elegante nga prodhuesi legjendar gjerman Faber-Castell. Një avantazh shtesë i lojës është se shënuesit mund të lidhen me njëri-tjetrin duke përdorur kapëse plastike. Seti ju lejon të zhvilloni aftësitë artistike të fëmijës suaj, duke i...
0.0
Në stok
1200
(Përfshirë TVSH)
+
Përmbajtja: 18 stilolapsa lidhës me ngjyra të ndryshme Falë kapakut të tyre të veçantë, shënuesit mund të ngjiten lehtësisht për të krijuar objekte argëtuese Ngjyra të ndezura Lahet në shumicën e tekstileve Këta shënues inkurajojnë fëmijët të zhvillojnë teknika të reja vizatimi për...
0.0
Në stok
1500
(Përfshirë TVSH)
+
Ato zbukurojnë dritaret dhe ekranet e televizorit, aksesorët e modës dhe librat me tregime - tani krijesat magjike mitike janë gjithashtu të disponueshme për lëvizje: me stilolapsin e ri me majë të ndjerë të Faber-Castell të vendosur në formë globi bore, fansat e vegjël të njëbrirëshit mund të...
Filtrat e produktit
Brandi
Price

 – 

  • 12
  • 16