Material shkollor

Brandi
Price
0.0
Në stok
470
(Përfshirë TVSH)
+
Dimensioni:23 x 35 cm Materiali: plastikë
0.0
Në stok
700
(Përfshirë TVSH)
+
Organizoni dokumentet tuaja, në zyrë, apo në shtëpi! Fasikëll shumëfunksionale, me ndarje, si dhe me mbyllje me llastik! Ndarjet e shtypura 1-16 Janar-Dhjetor A - Z
0.0
Në stok
475
(Përfshirë TVSH)
+
Përdorni ngjyrën për të identifikuar shpejt lloje të ndryshme skedarësh Zgjerohet 3-1/2" për të mbajtur deri në 400 fletë Skeda e prerjes së drejtë ofron një zonë të madhe etiketimi Anët e mbyllura i mbajnë materialet të sigurta
0.0
Në stok
225
(Përfshirë TVSH)
+
E lehtë për t'u përdorur me një cilësi të lartë. 10 ndarje.
0.0
Në stok
280
(Përfshirë TVSH)
+
E lehtë për t'u përdorur me një cilësi të lartë. 20 ndarje.
0.0
Në stok
1600
(Përfshirë TVSH)
+
Një grup shënuesish lidhës në një kuti metalike nga prodhuesi legjendar gjerman Faber-Castell. Shenjat lidhës nga Faber-Castell bëjnë përshtypje me ngjyra të ndritshme dhe të pasura. Një avantazh shtesë i lojës është se shënuesit mund të lidhen me njëri-tjetrin duke përdorur kapëse plastike....
0.0
Në stok
1490
(Përfshirë TVSH)
+
Set stilolapsa me majë lidhëse 45 copë Stilolapsat me majë lidhëse vizatohen me shkëlqim dhe energji dhe madje kanë një përdorim të dytë të këndshëm: duke lidhur kapakët ka shumë mundësi për të luajtur, përpunuar dhe rregulluar.
0.0
Në stok
1490
(Përfshirë TVSH)
+
Një grup shënuesish lidhëse Hangbag në një çantë metalike elegante nga prodhuesi legjendar gjerman Faber-Castell. Një avantazh shtesë i lojës është se shënuesit mund të lidhen me njëri-tjetrin duke përdorur kapëse plastike. Seti ju lejon të zhvilloni aftësitë artistike të fëmijës suaj, duke i...
0.0
Në stok
1200
(Përfshirë TVSH)
+
Përmbajtja: 18 stilolapsa lidhës me ngjyra të ndryshme Falë kapakut të tyre të veçantë, shënuesit mund të ngjiten lehtësisht për të krijuar objekte argëtuese Ngjyra të ndezura Lahet në shumicën e tekstileve Këta shënues inkurajojnë fëmijët të zhvillojnë teknika të reja vizatimi për...
0.0
Në stok
1500
(Përfshirë TVSH)
+
Ato zbukurojnë dritaret dhe ekranet e televizorit, aksesorët e modës dhe librat me tregime - tani krijesat magjike mitike janë gjithashtu të disponueshme për lëvizje: me stilolapsin e ri me majë të ndjerë të Faber-Castell të vendosur në formë globi bore, fansat e vegjël të njëbrirëshit mund të...
0.0
Në stok
750
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
670
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
950
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
950
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
140
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
140
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
140
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
140
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
200
+
0.0
Në stok
180
(Përfshirë TVSH)
+
Show another 20 products
Filtrat e produktit
Brandi
Price

 – 

  • 0
  • 125