Computers

Brandi
Price
Size
0.0
Në stok
1800
(Përfshirë TVSH)
+
Gama e frekuencës: 20 Hz - 20 kHz Spirale lëvizëse/Diametri: ø50mm Kabllo: 2.2 mm Ndjeshmëria e vlerësuar: 103dB ± 3dB Impedenca: 32Ω ±15>#/li### Ndërfaqja: fole 3.5 mm + USB Diametri i altoparlantit: 50 mm Rezistenca e ngarkesës: 2,2 kΩ Fuqia maksimale: 30 mW Rryma: ≤100m...
Transport falas
0.0
Në stok
22900
(Përfshirë TVSH)
+
Kurseni deri në 90% në kostot e printimit 1 me printerët EcoTank pa fishekë të Epson. Të furnizuar me shishe boje me rendiment të lartë, rezervuarët e integruar të bojës mbushen lehtësisht falë shisheve të bojës të krijuara posaçërisht. Pa fishekë për të zëvendësuar dhe...
Transport falas
0.0
Në stok
12900
(Përfshirë TVSH)
+
Printim automatik me dy anë Printim 1200 x 1200 dpi USB & Rrjeti 8,5 sekonda Faqja e parë Deri në 33 f.m., 35 f PCL5e, PCL6/XL, PS3, PDF Tabaka hyrëse me 250 fletë Tabaka me shumë përdorime 60 fletësh Procesor 600 MHz 256 MB RAM E përputhshme me Windows dhe Mac
Transport falas
0.0
Në stok
9900
(Përfshirë TVSH)
+
Formati A4;  Shpejtësia e printimit: 33 ppm;   rezolucion: 1200x1200 dpi;   standard dupleks;  memorie: 256 MB;   Kapaciteti i tabakasë hyrëse: 250 faqe Kapaciteti i daljes: 150 faqe  dendësia: 60-200 g/m²;   OS: Microsoft Windows Server2003 /...
Transport falas
0.0
Në stok
23500
+
Printeri laser monokrom shumëfunksional Xerox B225 ofron funksione printimi, kopjimi dhe skanimi. Ai është projektuar për bizneset e vogla dhe të mesme dhe zyrat në shtëpi dhe përmban një tabaka hyrëse me 250 fletë, një fole manuale të furnizimit me një fletë dhe një furnizues automatik...
Transport falas
0.0
Në stok
18000
(Përfshirë TVSH)
+
SP 230DNw e bën printimin të thjeshtë - me konfigurim të lehtë, një sirtar letre me kapacitet të lartë, lidhje me valë dhe një shpejtësi printimi prej 30 f. Dhe ju mund të punoni në një mjedis që ju përshtatet. Madhësia kompakte e SP 230DNw është perfekte për hapësira më të vogla...
0.0
Në stok
29500
+
Printeri HP LaserJet Pro M227sdn është në gjendje të printojë deri në 30,000 faqe dhe do të përshtatet natyrshëm në mjedisin tuaj të biznesit. Zbuloni lidhjen ideale me USB 2.0 dhe ndërfaqen Gigabit Ethernet . Përfitoni nga të gjitha cilësitë e tonerit të zi...
Transport falas
0.0
Në stok
25300
(Përfshirë TVSH)
+
Printer lazer Xerox Phaser 3330 600 x 600 DPI| Printim dyfish Hera e parë për të printuar 6,5 s Mbështet madhësinë e faqes deri në A4
Transport falas
0.0
Në stok
28900
(Përfshirë TVSH)
+
Printeri shumëfunksional WorkCentre 3025 ultra-kompakt u zhvillua duke pasur parasysh përdoruesit individualë. Konfigurimi është i shpejtë, përdorimi i përditshëm është i thjeshtë dhe performanca e printimit është e shpejtë. WorkCentre 3025 zgjeron produktivitetin e zyrës duke përdorur...
0.0
Në stok
9900
+
Nëse jeni të intersuar për hapësirë dhe kohë në zyrën tuaj, HL-1112 i Brother është zgjidhja ideale. Me shpejtësi printimi deri në 20 ppm, nuk do të mbeteni duke pritur për ato printime profesionale. Ekziston gjithashtu një ndërfaqe USB 2.0 me shpejtësi të plotë, në mënyrë që të mund...
0.0
Në stok
11900
(Përfshirë TVSH)
+
Lidhje me Wi-Fi. Printim bardh dhe zi. Mundëson printimin e përditshëm për individë dhe ekipe të vogla pune. 600 x 600 dpi; Cilësi e përmirësuar e imazhit 1200 x 1200 dpi.
SizeA4
Filtrat e produktit
Brandi
Price

 – 

  • 18
  • 295
Size