Adata XPG M.2 128GB ASX6000LNP-128GT-C

36995
2160
(Përfshirë TVSH)
Transporti
Opsionet e pagesës
Gjeni të ngjashme

  • Ndërfaqja ultra e shpejtë PCIe Gen3x4: Shpejtësia R/W deri në 1800/1200 MB/s
  • Mbështetje NVMe 1.3
  • Flash 3D NAND për kapacitet dhe qëndrueshmëri më të lartë
  • Teknologji e avancuar LDPC ECC
  • HMB (Host Memory Buffer) dhe SLC Caching
  • Forma kompakte M.2 2280 – ideale për desktop, laptopë dhe Ultrabook të nivelit të lartë
Main features
3D support
No
HD support
No
Multimedia
Video playback
No

Nuk u gjetën komente

Produkte të ngjashme
0.0
6900
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
4450
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
5300
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
7900
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
4990
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
4950
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
11900
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
4100
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
2400
(Përfshirë TVSH)
+
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase