AULA

0.0
3500
(Përfshirë TVSH)
+
Numri i butonave 104 taste. Gjatësia e linjës së tastierës rreth 1.6 metra. Mënyra e transmetimit USB me tela Çelësa fleksibël dhe të qëndrueshëm Dizajni kundër fantazmave, çelësi i plotë pa konflikt Projektimi i Boshtit Mekanik rreth 60 milionë tastierë Modalitete të ndryshme të...
0.0
2200
(Përfshirë TVSH)
+
Tastiera 104 çelësa Ndriçim me ngjyra 12 butona multimedial (në kombinim me butonin FN) Doreza "Reactor" për menaxhimin e funksioneve me dritë prapa dhe multimediale Membrana të qëndrueshme me mbi 10 milionë jetëgjatësi të shtypjes së tastit Baza - e qëndrueshme dhe e qëndrueshme e...
0.0
1150
(Përfshirë TVSH)
+
DPI 800/1200/1600/2400DPI, Motori optik i lojës, USB, shkalla e kthimit 250 Hz, drita e prapme me 4 ngjyra, llamba e frymëmarrjes, makro e personalizuar me një buton, i programueshëm me 7 butona, këmba e plotë metalike në shpinë, rehati ergonomike e ndjesisë së dorës
0.0
1700
(Përfshirë TVSH)
+
Sensori optik IC A704 Rezolucioni maksimal 2400 DPI / Shpejtësia e Polimit 125 Hz 7 butona 4 Niveli 2400/1600/1200/800DPI Kabllo PVC, 1.5 metra e gjate, lidhje USB Mbështet sistemet Windows XP/7/8/10/Vista/Mac. Madhësia e produktit L117 x W77 x H39 mm. Pesha e produktit 119 gram
0.0
1700
(Përfshirë TVSH)
+
Skena e funksionit: Lojë konkurruese Materiali: Material miqësor ndaj lëkurës Drejtimi i rrotave: Rrota rul me dy drejtime Rezolucioni më i lartë: 6400dpi
0.0
1950
(Përfshirë TVSH)
+
Lloji - Tastiera e lojërave me membranë Ndërfaqja - USB Ndriçimi - Po Mekanike (Çelësi) - Nr Lloji i ndërprerësit - Ndërprerësi i membranës
0.0
1990
(Përfshirë TVSH)
+
Kufje lojrash me tinguj rrethues, ndriçim LED dhe cilësi të mirë të ndërtimit. punon ne pc, laptop dhe ps4 lidheni përmes 3.5 mm + USB
Transport falas
0.0
3990
+
Kufje Njësia e drejtuesit - Ø50 mm Impedanca - 22 Ω Ndjeshmëria - 110dB±3dB Përgjigja e frekuencës - 20Hz~20000Hz Mikrofoni Ndjeshmëria - 42dB±3dB Lloji - Gjithëdrejtues Gjatësia e kabllit - 2.1 m Lidhja - USB + 3.5 mm Ngjyra - E zezë
Çmimi

 – 

  • 11
  • 40