Elektronikë

Brandi
Color
Price
Size
0.0
Në stok
2230
(Përfshirë TVSH)
+
Kapaciteti i baterisë: 300 mAh Bateria e integruar e kufjeve: 30 mAh Koha e bisedës: Rreth 3-4 orë (80% volum) Luaj muzikë: Rreth 4-5 orë (80% volum) Materiali: PC+ABS Sisteme të pajtueshme: OS / Android / Windows etj
0.0
Në stok
1290
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli: BA22 Kapaciteti i baterisë së kutisë: 300 mAh Kapaciteti i baterisë së kufjeve: 30 mAh Lidhës: Bluetooth 5.1 Mikrofon i integruar Prekni Control Koha e gatishmërisë: 50 orë Gatishmëria e vazhdueshme: 20h Distanca efektive: 10 m Koha e punës: 6h Kohëzgjatja e thirrjes: 3 - 4 orë
0.0
Në stok
1990
(Përfshirë TVSH)
+
Kufje lojrash me tinguj rrethues, ndriçim LED dhe cilësi të mirë të ndërtimit. punon ne pc, laptop dhe ps4 lidheni përmes 3.5 mm + USB
Transport falas
0.0
Në stok
3990
+
Kufje Njësia e drejtuesit - Ø50 mm Impedanca - 22 Ω Ndjeshmëria - 110dB±3dB Përgjigja e frekuencës - 20Hz~20000Hz Mikrofoni Ndjeshmëria - 42dB±3dB Lloji - Gjithëdrejtues Gjatësia e kabllit - 2.1 m Lidhja - USB + 3.5 mm Ngjyra - E zezë
0.0
Në stok
1990
(Përfshirë TVSH)
+
Ndertuar nga komponente te cilesise se larte dhe projektuar me fokus kryesor garantimin e tingullit cilesor gjate lojes dhe degjimit te muzikes. Sigurojne izolim total te zhurmave te jashtme dhe perqendrim maksimal tek aktiviteti dhe tingulli i krijuar gjate tij. Me frekuenca te perqendruara ne...
0.0
Në stok
1800
(Përfshirë TVSH)
+
Lloji: Lloji i kufjeve me tel : kufje Burimi i daljes së kufjeve: PC Diametri i prizës: 3,5 mm Lloji i prizës: Kufje me tela USB Me mikrofon: po Parimi i zërit: dinamik Gama e përgjigjes së frekuencës: 20 (Hz) Ndjeshmëria: 110 ±3db (dB) Gjatësia e telit: 2,0M±5% (m) Diametri i bririt: 50 (~mm)...
ColorBlack
0.0
Në stok
1800
(Përfshirë TVSH)
+
Kufje lojrash Ovleng GT97 USB+3.5″ me mikrofon të rrotullueshëm për konsolën e lojërave PS4, laptopë dhe pajisje celulare me fole stereo 3.5 mm E përputhshme me PS4
ColorBlack
0.0
Në stok
1050
(Përfshirë TVSH)
+
Kufje 1. Njësia: diametri 40mm(1.57inç) 2. Impedanca: 32ohm+/-15% 3. Frekuenca: 20-20KHz 4. Ndjeshmëria: 108dB+/-2dB 5. Fuqia maksimale e hyrjes: 100mw 6.Plug 31mikrofon : Lloji: Kondensator 2. Njësia: diametri 9x7mm 3. Frekuenca: 50-1600Hz 4. Impedanca: 1.2K ohm 5. Ndjeshmëria: -58+/-2dB...
ColorBlack
0.0
Në stok
900
(Përfshirë TVSH)
+
Kufje Njësia drejtuese - Ø40 mm Impedanca - 32Ω±15% Ndjeshmëria - 108dB±2dB Përgjigja e frekuencës - 20Hz~20000Hz Mikrofoni Njësia - Ø8x5mm Impedanca - 2.2 kΩ Ndjeshmëria - 38dB±2dB Përgjigja e frekuencës - 50~1600Hz Lloji - Kondensator Gjatësia e kabllit - 1.8 m Lidhja - 3.5 mm...
ColorBlack
0.0
Në stok
2700
(Përfshirë TVSH)
+
Mbulesa veshësh miqësore për lëkurën, të buta dhe të rehatshme, jo shtypëse, të veshura gjatë por jo të lodhura. Mikrofoni antistatik me zhurmë-në-zhurmë të lartë, e bën thirrjen më të qartë. Përshtatni njësinë e altoparlantëve 40 mm me besueshmëri të lartë, prodhimi është i qëndrueshëm...
ColorBlack
Transport falas
0.0
Në stok
3300
(Përfshirë TVSH)
+
 7.1 Virtual Surround USB 2.0 LED
ColorBlack
Transport falas
0.0
Në stok
3500
(Përfshirë TVSH)
+
Temperatura e funksionimit: 0oC deri 40oC Lagështia maksimale: 90>#/li### Dizajni strukturor: Dimensionet: 184.95*210.75*114mm Diametri i jashtëm i bririt: 40 mm. Distanca e rrëshqitjes: N/A forca rrëshqitëse: N/A Forca shtrënguese e kufjeve: <=500gf +/- 10% në 138mm Pesha e...
ColorBlack
0.0
Në stok
1800
(Përfshirë TVSH)
+
Gama e frekuencës: 20 Hz - 20 kHz Spirale lëvizëse/Diametri: ø50mm Kabllo: 2.2 mm Ndjeshmëria e vlerësuar: 103dB ± 3dB Impedenca: 32Ω ±15>#/li### Ndërfaqja: fole 3.5 mm + USB Diametri i altoparlantit: 50 mm Rezistenca e ngarkesës: 2,2 kΩ Fuqia maksimale: 30 mW Rryma: ≤100m...
Transport falas
0.0
Në stok
22900
(Përfshirë TVSH)
+
Kurseni deri në 90% në kostot e printimit 1 me printerët EcoTank pa fishekë të Epson. Të furnizuar me shishe boje me rendiment të lartë, rezervuarët e integruar të bojës mbushen lehtësisht falë shisheve të bojës të krijuara posaçërisht. Pa fishekë për të zëvendësuar dhe...
Transport falas
0.0
Në stok
12900
(Përfshirë TVSH)
+
Printim automatik me dy anë Printim 1200 x 1200 dpi USB & Rrjeti 8,5 sekonda Faqja e parë Deri në 33 f.m., 35 f PCL5e, PCL6/XL, PS3, PDF Tabaka hyrëse me 250 fletë Tabaka me shumë përdorime 60 fletësh Procesor 600 MHz 256 MB RAM E përputhshme me Windows dhe Mac
Transport falas
0.0
Në stok
9900
(Përfshirë TVSH)
+
Formati A4;  Shpejtësia e printimit: 33 ppm;   rezolucion: 1200x1200 dpi;   standard dupleks;  memorie: 256 MB;   Kapaciteti i tabakasë hyrëse: 250 faqe Kapaciteti i daljes: 150 faqe  dendësia: 60-200 g/m²;   OS: Microsoft Windows Server2003 /...
Transport falas
0.0
Në stok
23500
+
Printeri laser monokrom shumëfunksional Xerox B225 ofron funksione printimi, kopjimi dhe skanimi. Ai është projektuar për bizneset e vogla dhe të mesme dhe zyrat në shtëpi dhe përmban një tabaka hyrëse me 250 fletë, një fole manuale të furnizimit me një fletë dhe një furnizues automatik...
Transport falas
0.0
Në stok
18000
(Përfshirë TVSH)
+
SP 230DNw e bën printimin të thjeshtë - me konfigurim të lehtë, një sirtar letre me kapacitet të lartë, lidhje me valë dhe një shpejtësi printimi prej 30 f. Dhe ju mund të punoni në një mjedis që ju përshtatet. Madhësia kompakte e SP 230DNw është perfekte për hapësira më të vogla...
0.0
Në stok
29500
+
Printeri HP LaserJet Pro M227sdn është në gjendje të printojë deri në 30,000 faqe dhe do të përshtatet natyrshëm në mjedisin tuaj të biznesit. Zbuloni lidhjen ideale me USB 2.0 dhe ndërfaqen Gigabit Ethernet . Përfitoni nga të gjitha cilësitë e tonerit të zi...
Transport falas
0.0
Në stok
25300
(Përfshirë TVSH)
+
Printer lazer Xerox Phaser 3330 600 x 600 DPI| Printim dyfish Hera e parë për të printuar 6,5 s Mbështet madhësinë e faqes deri në A4
Show another 3 products
Filtrat e produktit
Brandi
Color
Price

 – 

  • 9
  • 295
Size