Elektronikë

Brandi
Color
Price
Size
0.0
Në stok
890
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli tonerit: CB435/CB436/ CE278/CE285 Përshtatet për: HP LaserJet P1102, HP LaserJet P1102W, HP LaserJet P1108, HP LaserJet Pro M1132 MFP, HP LaserJet M1212, HP LaserJet M1212NF, HP LaserJet M1214nfh, HP LaserJet M1217nfw Kapaciteti: Deri në 1000 kopje Ngjyra: e zezë
0.0
Në stok
2500
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli tonerit:  B210/B205/B215 Përshtatet për: Laserjet Jet B210/B205/B215 Kapaciteti: Deri në 1000 kopje Ngjyra: e zezë
0.0
Në stok
890
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli tonerit: CF279 Përshtatet për: HP LaserJet Pro M12a, HP LaserJet Pro M12w, HP LaserJet Pro MFP M26a, HP LaserJet Pro MFP M26nw Kapaciteti: Deri në 1000 kopje Ngjyra: e zezë
0.0
Në stok
990
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli tonerit: CF244A Përshtatet për: HP LaserJet Pro M15, HP LaserJet Pro M15a, HP LaserJet Pro M15w, HP LaserJet Pro MFP M28a, HP LaserJet Pro MFP M28w Kapaciteti: Deri në 1000 kopje Ngjyra: e zezë
0.0
Në stok
890
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli tonerit: CF230A Përshtatet për: Laserjet Pro M103DN/203DW, M227FDW/227SDN Kapaciteti: Deri në 1000 kopje Ngjyra: e zezë
0.0
Në stok
890
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli tonerit: CF217A Përshtatet për: Laserjet: HP LaserJet Pro M102, HP LaserJet Pro M102a, HP LaserJet Pro M102w, HP LaserJet Pro MFP M130, HP LaserJet Pro MFP M130a, HP LaserJet Pro MFP M130fn, HP LaserJet Pro MFP M130fw, HP LaserJet Pro MFP M130nw Kapaciteti: Deri në 1000 kopje...
0.0
Në stok
990
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli tonerit: Q2612A/CRG703/FX10 Përshtatet për: HP LaserJet 1010, HP LaserJet 1012, HP LaserJet 1015, HP LaserJet 1018, HP LaserJet 1022, HP LaserJet 1022N, HP LaserJet 1022NW, HP LaserJet 1020, HP LaserJet 3015MFP, HP LaserJet 3020MFP, HP LaserJet 3030, HP LaserJet 3050, HP LaserJet...
0.0
Në stok
2230
(Përfshirë TVSH)
+
Kapaciteti i baterisë: 300 mAh Bateria e integruar e kufjeve: 30 mAh Koha e bisedës: Rreth 3-4 orë (80% volum) Luaj muzikë: Rreth 4-5 orë (80% volum) Materiali: PC+ABS Sisteme të pajtueshme: OS / Android / Windows etj
0.0
Në stok
1290
(Përfshirë TVSH)
+
Modeli: BA22 Kapaciteti i baterisë së kutisë: 300 mAh Kapaciteti i baterisë së kufjeve: 30 mAh Lidhës: Bluetooth 5.1 Mikrofon i integruar Prekni Control Koha e gatishmërisë: 50 orë Gatishmëria e vazhdueshme: 20h Distanca efektive: 10 m Koha e punës: 6h Kohëzgjatja e thirrjes: 3 - 4 orë
0.0
Në stok
1990
(Përfshirë TVSH)
+
Kufje lojrash me tinguj rrethues, ndriçim LED dhe cilësi të mirë të ndërtimit. punon ne pc, laptop dhe ps4 lidheni përmes 3.5 mm + USB
Transport falas
0.0
Në stok
3990
+
Kufje Njësia e drejtuesit - Ø50 mm Impedanca - 22 Ω Ndjeshmëria - 110dB±3dB Përgjigja e frekuencës - 20Hz~20000Hz Mikrofoni Ndjeshmëria - 42dB±3dB Lloji - Gjithëdrejtues Gjatësia e kabllit - 2.1 m Lidhja - USB + 3.5 mm Ngjyra - E zezë
0.0
Në stok
1990
(Përfshirë TVSH)
+
Ndertuar nga komponente te cilesise se larte dhe projektuar me fokus kryesor garantimin e tingullit cilesor gjate lojes dhe degjimit te muzikes. Sigurojne izolim total te zhurmave te jashtme dhe perqendrim maksimal tek aktiviteti dhe tingulli i krijuar gjate tij. Me frekuenca te perqendruara ne...
0.0
Në stok
1800
(Përfshirë TVSH)
+
Lloji: Lloji i kufjeve me tel : kufje Burimi i daljes së kufjeve: PC Diametri i prizës: 3,5 mm Lloji i prizës: Kufje me tela USB Me mikrofon: po Parimi i zërit: dinamik Gama e përgjigjes së frekuencës: 20 (Hz) Ndjeshmëria: 110 ±3db (dB) Gjatësia e telit: 2,0M±5% (m) Diametri i bririt: 50 (~mm)...
ColorBlack
0.0
Në stok
1800
(Përfshirë TVSH)
+
Kufje lojrash Ovleng GT97 USB+3.5″ me mikrofon të rrotullueshëm për konsolën e lojërave PS4, laptopë dhe pajisje celulare me fole stereo 3.5 mm E përputhshme me PS4
ColorBlack
0.0
Në stok
1050
(Përfshirë TVSH)
+
Kufje 1. Njësia: diametri 40mm(1.57inç) 2. Impedanca: 32ohm+/-15% 3. Frekuenca: 20-20KHz 4. Ndjeshmëria: 108dB+/-2dB 5. Fuqia maksimale e hyrjes: 100mw 6.Plug 31mikrofon : Lloji: Kondensator 2. Njësia: diametri 9x7mm 3. Frekuenca: 50-1600Hz 4. Impedanca: 1.2K ohm 5. Ndjeshmëria: -58+/-2dB...
ColorBlack
0.0
Në stok
900
(Përfshirë TVSH)
+
Kufje Njësia drejtuese - Ø40 mm Impedanca - 32Ω±15% Ndjeshmëria - 108dB±2dB Përgjigja e frekuencës - 20Hz~20000Hz Mikrofoni Njësia - Ø8x5mm Impedanca - 2.2 kΩ Ndjeshmëria - 38dB±2dB Përgjigja e frekuencës - 50~1600Hz Lloji - Kondensator Gjatësia e kabllit - 1.8 m Lidhja - 3.5 mm...
ColorBlack
0.0
Në stok
2700
(Përfshirë TVSH)
+
Mbulesa veshësh miqësore për lëkurën, të buta dhe të rehatshme, jo shtypëse, të veshura gjatë por jo të lodhura. Mikrofoni antistatik me zhurmë-në-zhurmë të lartë, e bën thirrjen më të qartë. Përshtatni njësinë e altoparlantëve 40 mm me besueshmëri të lartë, prodhimi është i qëndrueshëm...
ColorBlack
Transport falas
0.0
Në stok
3300
(Përfshirë TVSH)
+
 7.1 Virtual Surround USB 2.0 LED
ColorBlack
Transport falas
0.0
Në stok
3500
(Përfshirë TVSH)
+
Temperatura e funksionimit: 0oC deri 40oC Lagështia maksimale: 90>#/li### Dizajni strukturor: Dimensionet: 184.95*210.75*114mm Diametri i jashtëm i bririt: 40 mm. Distanca e rrëshqitjes: N/A forca rrëshqitëse: N/A Forca shtrënguese e kufjeve: <=500gf +/- 10% në 138mm Pesha e...
ColorBlack
Transport falas
0.0
Në stok
22900
(Përfshirë TVSH)
+
Printer shumëfunksional 3-në-1: Printoni, skanoni, kopjoni Printim me kosto jashtëzakonisht të ulët, kurseni deri në 90% në kostot e printimit Përfshin 8100 faqe në të zezë dhe 6500 me ngjyra Shpejtësia maksimale e printimit (me ngjyra) 15 ppm Maks. Shpejtësia e printimit njëngjyrëshe 33...
Show another 4 products
Filtrat e produktit
Brandi
Color
Price

 – 

  • 8
  • 445
Size