Logitech

Logitech
Transport falas
0.0
3900
(Përfshirë TVSH)
+
Logitech G300s është një maus me të dyja anët identike. Pjesa e sipërme dhe butonat janë një përzierje e plastikës mat dhe të zezë me shkëlqim, ndërsa pjesa e poshtme është prej plastike blu. Ekzistojnë dy shirita RGB që mund të kontrollohen përmes softuerit Logitech, por ato llogariten vetëm si...
0.0
2900
(Përfshirë TVSH)
+
M320 duket i dyfishtë, por ana e majtë në fakt ka një mbështetëse gishti pak më të gjerë të gomuar, kështu që përdoruesit e majtë duhet të marrin në konsideratë mausin me usb. Ashtu si shumica e minjve ergonomikë të Logitech, edhe ky zgjerohet në mes për t'i ofruar pëllëmbës suaj një platformë...
0.0
2900
(Përfshirë TVSH)
+
Rezolucioni: 250DPI - 2500DP Përshpejtimi maksimal*: 20 G Shpejtësia maksimale*: deri në 4,08 m (120 in) / sek *Bazuar në rezultatet e testit të sipërfaqes së zakonshme të tastierës së lojërave të miut Shpejtësia e raportimit USB: deri në 500 herë / sek Fërkimi dinamik Koeficienti*: 0,09...
0.0
1400
(Përfshirë TVSH)
+
M100r është ndërtuar me të njëjtat standarde të cilësisë së lartë dhe besueshmërisë që e kanë bërë Logitech liderin global për mausat dhe tastierat. M100r punon me Windows, macOS dhe Linux. Kështu që mund të relaksoheni dhe të jeni të sigurt se do të funksionojë me konfigurimin tuaj.
0.0
1500
(Përfshirë TVSH)
+
Projektuar për të mbajtur të lumtur secilën dorë. Kështu do të ndiheni rehat, edhe pas disa orësh përdorimi. Do të shijoni kontrollin e përgjegjshëm, të qetë të kursorit, gjurmimin e saktë dhe zgjedhjen e lehtë të tekstit falë gjurmimit optik me definicion të lartë (1000 dpi).
0.0
2990
(Përfshirë TVSH)
+
M330 është rezultat i ekspertizës dhe qasjes inovative të Logitech duke krijuar zgjidhje komode për më shumë se 25 vjet. Forma e saj asimetrike është krijuar me përpikëri për të drejtuar dorën tuaj të djathtë në një pozicion natyral, ndërsa sipërfaqja e butë e gomës me modele të dallueshme...
0.0
1400
(Përfshirë TVSH)
+
Shijoni komoditetin e një mausi me valë që ju jep një lidhje po aq të besueshme sa një maus me kabllo. Me wireless të avancuar të Logitech, M170 është maus jashtëzakonisht i përballueshëm që ju ndihmon të kryeni punën pa vonesa të bezdisshme me valë.
Çmimi

 – 

  • 14
  • 39