Rapoo

0.0
2600
(Përfshirë TVSH)
+
Altoparlanti 50 mm, efekti virtual i zërit 7.1 kanalesh, sjell përvojë të shkëlqyer muzikore dhe lojërash Me mikrofonin për anulimin e zhurmës ENC, këndi i mikrofonit mund të rregullohet lehtësisht Mbulesa veshësh miqësore me lëkurën dhe që thithin frymë, të buta dhe pa presion në vesh
0.0
2950
(Përfshirë TVSH)
+
● Ndërrimi inteligjent midis shumë pajisjeve ● Bateri me efikasitet energjetik dhe të qëndrueshëm ● Dizajn kundër spërkatjes ● 16 çelësa multimedial ●Teksturë e ngjeshur e rehatshme dhe pa rrëshqitje ● Rezolucioni i rregullueshëm, motori optik me precizion të lartë
Transport falas
0.0
3900
(Përfshirë TVSH)
+
BLUETOOTH 4.0/3.0/WIRELESS 2.4G TRE LIDHJE Ndërrimi me shumë pajisje Fitoni shkurtoret multimediale të sistemit Tastierë me teh 4,9 mm MOTORI GJURME 1300DPI
Transport falas
0.0
3200
(Përfshirë TVSH)
+
Seti i tastierës dhe miut me valë RAPOO KM525 është një produkt praktik periferik kompjuterik i përshtatshëm për një gamë të gjerë skenarësh zyre dhe argëtimi. Ky grup miraton tre mënyra lidhjeje, sinjali i transmetimit është i qëndrueshëm dhe i besueshëm dhe mund të përshtatet në një gamë...
0.0
1700
(Përfshirë TVSH)
+
Lidhje e besueshme me valë 2,4 GHz me rreze pune deri në 10 metra Dizajni i tastierës rezistente ndaj ujit, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për ndalimin e funksionimit të tastierës me derdhje aksidentale
0.0
2600
(Përfshirë TVSH)
+
Transmetimi pa tel: Transmetim pa tel, foto me definicion të lartë, i lehtë për t'u përdorur. Transmetimi me valë, i lehtë për t'u përdorur, mund të përdoret me kompjuter desktop. Lidhe dhe luaj, nuk ka nevojë të shqetësohesh për futjen e tastierës në një transmetim me valë.
0.0
2200
(Përfshirë TVSH)
+
SENSOR ME rezolucion të lartë 1000dpi: shijoni kontrollin e plotë me sistemin e padukshëm të gjurmimit 1000dpi, siguron kontroll të qetë dhe të saktë të kursorit të miut.
0.0
2000
(Përfshirë TVSH)
+
Lidhje e besueshme me valë 2,4 GHz Tastierë e rehatshme me dizajn funksional Maus optik me 1000 DPI Jetëgjatësia e baterisë deri në 12 muaj
0.0
2100
(Përfshirë TVSH)
+
Lidhje e besueshme me valë 2,4 GHz: - Pozicionimi i saktë i kursorit - Marrës ultra i vogël Nano - Rezistent ndaj derdhjeve, kompakt dhe i besueshëm - Çelësa multimedial të personalizueshëm - Tastierë kompakte, e lehtë dhe e lëvizshme - Maus optik 1000 DPI - Dizajn...
ColorBlack
0.0
1800
(Përfshirë TVSH)
+
Jetë më e gjatë e tastierës (Membrana e mbyllur kundër oksidimit) Numpad Dizajn ergonomik i mausit Sensori me rezolucion të lartë 1600 DPI Nuk ka nevojë për drejtues ose konfigurim
ColorBlack
0.0
1600
(Përfshirë TVSH)
+
Marka: Rapoo Ngjyra: E zezë Lidhja: USB Numri i modelit: x120 pro Specifikimet e tastierës Lloji i çelësit: Membrane Jetëgjatësia e çelësit - 10 milion herë Çelësat e nxehtë të multimedias – Nr Dizajn rezistent ndaj derdhjeve - po Ndriçim i pasmë - Jo Specifikimet e miut Sensori:...
0.0
1500
(Përfshirë TVSH)
+
Maus me tastierë Veçoritë e tastierës: Rezistente ndaj ujit, kapëse çelësash të gdhendur me lazer dhe membranë e mbyllur kundër oksidimit  Karakteristikat e miut: 1600 DPI
0.0
2900
(Përfshirë TVSH)
+
Dizajn ergonomik Butoni i rregullueshëm DPI në kohë reale Navigacion i saktë Sistemi LED me shumë ngjyra me 16 milionë ngjyra
Transport falas
0.0
3200
(Përfshirë TVSH)
+
Maus origjinal Rapoo V20PRO me tel/pa tel PMW3325 16,8 milionë RGB Gaming Mouse 5000DPI 7 butona të programueshëm për lojtarët.
0.0
2900
(Përfshirë TVSH)
+
Dizajn ergonomik Kujtesa në bord, ruaj dhe luaj Butoni i rregullueshëm DPI në kohë reale Navigacion i saktë Sistemi LED me shumë ngjyra me 16 milionë ngjyra
0.0
1700
(Përfshirë TVSH)
+
I projektuar për përdorim të dyfishtë, miu optik i lojërave me 5 butona Rapoo V18 Ambidextrous parandalon tendosjen e panevojshme në dorën tuaj për të mundësuar kapje të rehatshme dhe përdorim të këndshëm edhe gjatë lojërave tuaja më të gjata.
0.0
900
(Përfshirë TVSH)
+
Lidhja me wireless. Teknologjia më e fundit e transmetimit me valë elektroakustike është e qëndrueshme dhe e qetë, me siguri të lartë.
0.0
500
(Përfshirë TVSH)
+
Instalim i lehtë. Motori gjurmues me definicion të lartë 1600 DPI. Rrota e lëvizjes kundër rrëshqitjes. Funksioni i lëvizjes lart e poshtë lehtëson shumë punën tuaj të përditshme ose shfletimin në ueb. Modeli kundër rrëshqitjes në rrotën e rrotullimit siguron lëvizje të shpejtë, të lehtë dhe të...
0.0
670
(Përfshirë TVSH)
+
Dizajn ergonomik Dizajni i dyfishtë Rezolucion të lartë Sensori 1600 DPI 3 butona duke përfshirë rrotën e lëvizjes 2D që nuk rrëshqet Nuk ka nevojë për drejtues ose konfigurim
0.0
1050
(Përfshirë TVSH)
+
Lidhje e besueshme me wireless 2,4 GHz Sensori me rezolucion të lartë 1000 DPI Dizajn i rehatshëm i zgjatur I përshtatshëm për përdorim të dyfishtë Jetëgjatësia e baterisë deri në 12 muaj
Show another 1 product
Çmimi

 – 

  • 5
  • 39
Color