Remax

0.0
Në stok
570
(Përfshirë TVSH)
+
Karakteristika të tjera: Kutia e aliazhit të aluminit ka pësuar një proces të oksiduar imët dhe është gërvishtje - rezistente duke eliminuar problemet e qërimit dhe shkrirjes së bojës. Teknologji precize Porta USB e dyfishtë kompakte dhe portative për karikim të shpejtë të sigurt duke përdorur...
0.0
Në stok
1650
(Përfshirë TVSH)
+
Karikuesi me valë Remax RP-W11 është një model i shkëlqyer për ata që zgjedhin produkte cilësore. Karikimi me valë është i mundur me pajisje elektronike portative që mbështesin teknologjinë QI. Rryma është 2A. Trupi i aksesorit është prej plastike me një sipërfaqe me shkëlqim dhe ka një tregues...
0.0
Në stok
545
(Përfshirë TVSH)
+
Marka: Remax null: RM-C17 Ngjyra: E bardhe dhe gri Lloji i aksesorit celular: Montimet dhe mbajtëset Modeli i pajisjeve të përputhshme: Multi
0.0
Në stok
930
(Përfshirë TVSH)
+
KARKUESI 2USB 2.41A MODELI: RP-U29 NGJYRA: E BARDHË MARKA: REMAX GARANCI: 6 MUAJ Burimi i energjisë:   USB Lloji:   Udhëtim Hyrja:   100-240V/0.3A
0.0
Në stok
900
(Përfshirë TVSH)
+
Materiali: ABS Tensioni i hyrjes: 12V-24V Rryma e hyrjes: 3A Tensioni i daljes: USB-A: 4,5V-5A/5V-4,5A/9V-2A/12V-1,5A 22,5W (Maks.) LLOJI-C: 5V-3A/9V-3A/12V-2,5A 30W (Maks.) Dalja: Dalja e njëkohshme USB+Type-C: 5V-3A 15W (Max) Sasia USB: 1A+1C Porta USB+TYPE-C për të karikuar dy...
0.0
Në stok
656
(Përfshirë TVSH)
+
■Funksioni: Karikimi i pajisjeve celulare ■ Ndërfaqja: Ndërfaqja USB ■ Materiali: PC i papërshkueshëm nga zjarri + Veshje metalike ■Hyrja: DC12-24V ■Dalja: 5V-2.4A
0.0
Në stok
820
(Përfshirë TVSH)
+
Karikues 2x USB i makinës, REMAX RCC217, 2.4A (i zi) Dëshironi të siguroheni që pajisjet tuaja të jenë gjithmonë gati për përdorim edhe gjatë udhëtimeve të gjata me makinë? Me karikuesin e makinës Remax mund të jeni të sigurt! Me ndihmën e tij do të jeni në gjendje të rinovoni shpejt energjinë...
0.0
Në stok
1500
(Përfshirë TVSH)
+
Karikues makine tip-C dhe me dy porta me transmetues FM. Blic USB dhe riprodhimi i muzikës me kartë Micro SD. Dalja maksimale totale 5V Hyrja 4.8A
0.0
Në stok
520
(Përfshirë TVSH)
+
Dalje USB, karikim i shpejtë Delikate dhe kompakte, e lehtë për t'u mbajtur Materiale cilësore Materiali - ABS Lloji i aksesorëve - Karikues i makinës Bateria - Tensioni i baterisë: 2.4A
0.0
Në stok
550
(Përfshirë TVSH)
+
Kabllo karikimi për iPhone 20W me karikim të shpejtë, kokë Type-C në iPhone, REMAX RC-188i, kabllo karikimi PD 20W për iPhone.
0.0
Në stok
280
(Përfshirë TVSH)
+
Plug i qëndrueshëm 3,5 mm AUX Audio Conversion Telefonat celularë, kompjuterët, tabletët, altoparlantët Bluetooth, pajisjet e makinës, MP3, MP4 Ideale për lidhjen e pajisjeve portative audio, si telefonat inteligjentë, tabletët dhe MP3 player, me një stereo makine, altoparlant portativ ose dalje...
0.0
Në stok
670
(Përfshirë TVSH)
+
1. Mbështet protokollin e karikimit të shpejtë PD me fuqi të lartë 20W 2. Karikim i shpejtë i çipit inteligjent pa dëmtuar telefonin 3. Mbështet funksionet e transmetimit dhe karikimit të të dhënave me një shpejtësi transmetimi prej 480 Mbps 4. Dizajn i zgjatur i përshtatshëm për t'u përdorur me...
0.0
Në stok
260
(Përfshirë TVSH)
+
Plug i qëndrueshëm 3,5 mm AUX Audio Conversion Telefonat celularë, kompjuterët, tabletët, altoparlantët Bluetooth, pajisjet e makinës, MP3, MP4   Ideale për lidhjen e pajisjeve portative audio, si telefonat inteligjentë, tabletët dhe MP3 player, me një stereo makine, altoparlant...
0.0
Në stok
190
(Përfshirë TVSH)
+
1: Kabllo USB e datës së shpejtë, 2 dizajn kabllo për zgjedhje, karikim me shpejtësi 3a 2: Teli përdor materiale inxhinierike të avancuara të mbrojtjes së mjedisit, bërthama është bërthama e pastër bakri GB Dizajni i integruar 3: derdhja me injeksion, e qëndrueshme dhe më shumë siguri 4:...
0.0
Në stok
420
(Përfshirë TVSH)
+
Zbuloni fuqinë e serisë Remax Sury 2 3A RC-010 – kablloja më e shpejtë e karikimit dhe transferimit të të dhënave që do t'ju ndryshojë jetën.
0.0
Në stok
550
(Përfshirë TVSH)
+
Karikimi jashtëzakonisht i shpejtë i telefonave dhe laptopëve me fuqi deri në 100 W. I pajtueshëm me standarde të shumta të karikimit të shpejtë, p.sh. Ofrimi i energjisë dhe Karikimi i shpejtë. Qarku i integruar i integruar që kontrollon rrjedhën e rrymës. Mbulesa priza e bërë nga aliazh zinku...
0.0
Në stok
220
(Përfshirë TVSH)
+
Kablloja Remax USB në Type-C   është një kabllo elegant, e përshtatshme dhe e qëndrueshme e krijuar për karikim të shpejtë të pajisjeve me një lidhës Type-C. Kablloja përdoret si për sinkronizim ashtu edhe për karikimin e pajisjeve. Rryma e karikimit arrin 2.4 A.
0.0
Në stok
190
(Përfshirë TVSH)
+
1. Ruajtja aktuale 2.4A e shpejtë dhe më e përshtatshme 2. Mbështet funksionet e karikimit dhe transmetimit të të dhënave me një shpejtësi transmetimi prej 480 Mbps 3. Trupi i filetimit të materialit PVC për mbrojtjen e mjedisit 4. Temperatura kundër lëkundjes kundër përkuljes së lartë...
0.0
Në stok
340
(Përfshirë TVSH)
+
Nga materiali i qëndrueshëm, i cili jo vetëm që i jep aksesorit një pamje mahnitëse, por gjithashtu i siguron atij mbrojtje më të madhe kundër thyerjes dhe shtrirjes.
0.0
Në stok
520
(Përfshirë TVSH)
+
1. Dizajn i thjeshtë me bisht të gjatë. 2. Rezistent ndaj përkuljes, rrit jetën e produktit. 3. U jep njerëzve një efekt vizual të rehatshëm, dhe produkti i përgjithshëm ka një ndikim të fortë. 4. Gjatësia e kabllit: 1m 5. Rryma: 3A
Show another 5 products
Price

 – 

  • 1
  • 17