Adata External SSD ASD600Q-480GU31-CBL

37990
7900
(Përfshirë TVSH)
Transporti
Opsionet e pagesës
Gjeni të ngjashme

  • TRANSFERIM I SHPEJTË TË TË DHËNAVE: Duke ofruar leximin/shkrimin deri në 440 MB për sekondë, do të jeni në gjendje të transferoni një film 5 GB Full HD në vetëm 26 sekonda!
  • KOMPAKT DHE LEHTË: Me peshë vetëm 60 g, përshtatet në pëllëmbën e dorës, do të rrëshqasë lehtësisht nga çanta ose xhepi, sa herë që ju nevojitet, kudo që të jeni.
Main features
3D support
No
HD support
No
Multimedia
Video playback
No

Nuk u gjetën komente

Produkte të ngjashme
0.0
6900
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
4450
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
2160
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
5300
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
4990
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
4950
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
11900
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
4100
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
2400
(Përfshirë TVSH)
+
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase