Adata SSD 2.5" Sata 6GB/S SU650SS-960GT-R

38233
11900
(Përfshirë TVSH)
Transporti
Opsionet e pagesës
Gjeni të ngjashme

  • Shpejtësi super e shpejtë transferimi - deri në 520 MB/sek (lexim) dhe 450 MB/sek (shkrim)
  • Trashësia 7 mm - ideale për kompjuterët më të fundit fletore
  • Ndërfaqe me shpejtësi të lartë SATA 6 Gb/s
  • Bazuar në 3D NAND Flash premier
  • Përmban teknologjinë ECC dhe ruajtje inteligjente SLC
Main features
3D support
No
HD support
No
Multimedia
Video playback
No

Nuk u gjetën komente

Produkte të ngjashme
0.0
6900
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
4450
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
2160
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
5300
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
7900
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
4990
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
4950
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
4100
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
2400
(Përfshirë TVSH)
+
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase