Fllamastera konektues, Unicorn 155544, Faber Castell

41754
1500
(Përfshirë TVSH)
Në stok
Transporti
Opsionet e pagesës
Gjeni të ngjashme

Ato zbukurojnë dritaret dhe ekranet e televizorit, aksesorët e modës dhe librat me tregime - tani krijesat magjike mitike janë gjithashtu të disponueshme për lëvizje: me stilolapsin e ri me majë të ndjerë të Faber-Castell të vendosur në formë globi bore, fansat e vegjël të njëbrirëshit mund të kenë gjithmonë të tyren motivin e preferuar me to dhe jini mrekullisht krijues në çdo kohë. 

Main features
3D support
No
HD support
No
Multimedia
Video playback
No

Nuk u gjetën komente

Produkte të ngjashme
0.0
Në stok
1600
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
1490
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
1490
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
1200
(Përfshirë TVSH)
+
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase