Fllamastera me kuti, Ballerina 155534, Faber Castell

37245
1490
(Përfshirë TVSH)
Në stok
Transporti
Opsionet e pagesës
Gjeni të ngjashme

Set stilolapsa me majë lidhëse 45 copë

Stilolapsat me majë lidhëse vizatohen me shkëlqim dhe energji dhe madje kanë një përdorim të dytë të këndshëm: duke lidhur kapakët ka shumë mundësi për të luajtur, përpunuar dhe rregulluar.

Main features
3D support
No
HD support
No
Multimedia
Video playback
No

Nuk u gjetën komente

Produkte të ngjashme
0.0
Në stok
1600
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
1490
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
1200
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
1500
(Përfshirë TVSH)
+
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase