Fllamastera me kuti, 1/18 155539, Faber Castell

43088
1200
(Përfshirë TVSH)
Në stok
Transporti
Opsionet e pagesës
Gjeni të ngjashme

  • Përmbajtja: 18 stilolapsa lidhës me ngjyra të ndryshme
  • Falë kapakut të tyre të veçantë, shënuesit mund të ngjiten lehtësisht për të krijuar objekte argëtuese
  • Ngjyra të ndezura
  • Lahet në shumicën e tekstileve
  • Këta shënues inkurajojnë fëmijët të zhvillojnë teknika të reja vizatimi për kreativitet të pakufishëm
  • Kuti me cilësi të lartë në formën e një shtëpie ferme
  • Ideale për ruajtje dhe udhëtim
  • Dhurata perfekte për të gjitha rastet
Main features
3D support
No
HD support
No
Multimedia
Video playback
No

Nuk u gjetën komente

Produkte të ngjashme
0.0
Në stok
1600
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
1490
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
1490
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
1500
(Përfshirë TVSH)
+
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase