Fllamastera me kuti, Filzsrifte 155537, Faber Castell

39109
1490
(Përfshirë TVSH)
Në stok
Transporti
Opsionet e pagesës
Gjeni të ngjashme

Një grup shënuesish lidhëse Hangbag në një çantë metalike elegante nga prodhuesi legjendar gjerman Faber-Castell. Një avantazh shtesë i lojës është se shënuesit mund të lidhen me njëri-tjetrin duke përdorur kapëse plastike. Seti ju lejon të zhvilloni aftësitë artistike të fëmijës suaj, duke i dhënë atij mundësi të pakufizuara për kreativitet. Bojë me bazë uji me ngjyra natyrale është e sigurt për fëmijët dhe lahet lehtësisht nga shumica e pëlhurave. Maja e qëndrueshme e fibrës mund të përballojë presionin deri në 3 kg. Kapaku i ajrosur mbron me besueshmëri stilolapsin nga tharja. I përshtatshëm për vizatim me dorën e majtë dhe të djathtë. Seti përfshin: 33 markera.

Main features
3D support
No
HD support
No
Multimedia
Video playback
No

Nuk u gjetën komente

Produkte të ngjashme
0.0
Në stok
1600
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
1490
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
1200
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
1500
(Përfshirë TVSH)
+
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase