Fllamastera me kut, Filzstife 155535, Faber Castell

39119
1600
(Përfshirë TVSH)
Në stok
Transporti
Opsionet e pagesës
Gjeni të ngjashme

Një grup shënuesish lidhës në një kuti metalike nga prodhuesi legjendar gjerman Faber-Castell.
Shenjat lidhës nga Faber-Castell bëjnë përshtypje me ngjyra të ndritshme dhe të pasura. Një avantazh shtesë i lojës është se shënuesit mund të lidhen me njëri-tjetrin duke përdorur kapëse plastike. Seti ju lejon të zhvilloni aftësitë artistike të fëmijës suaj, duke i dhënë atij mundësi të pakufizuara për kreativitet.
Bojë me bazë uji me ngjyra natyrale është e sigurt për fëmijët dhe lahet lehtësisht nga shumica e pëlhurave. Maja e qëndrueshme e fibrës mund të përballojë presionin deri në 3 kg. Kapaku i ajrosur mbron me besueshmëri stilolapsin nga tharja. I përshtatshëm për vizatim me dorën e majtë dhe të djathtë.
Seti përfshin: 40 markera, 6 kapëse për lidhjen e markerëve dhe 1 foto për ngjyrosje.

Main features
3D support
No
HD support
No
Multimedia
Video playback
No

Nuk u gjetën komente

Produkte të ngjashme
0.0
Në stok
1490
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
1490
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
1200
(Përfshirë TVSH)
+
0.0
Në stok
1500
(Përfshirë TVSH)
+
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase